• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Změny ve vedoucím týmu FM Logistic Central Europe

Logo FM Logostic

1. června tohoto roku vstoupily v platnost změny ve vedoucím týmu FM Logistic v regionu střední Evropy, tj. Polsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Funkci provozního ředitele odpovědného za skladovací činnost společnosti v Polsku převzal Rafał Woźniak. Nahradil v této oblasti Guilhema Vicaira, který stále zůstává provozním ředitelem pro Českou republiku a Slovensko a přebírá povinnosti ředitele pro obchodní řešení ve střední Evropě.

Oba pánové jsou součástí vedoucího týmu společnosti tzv. Committee of Directors a podléhají přímo Danieli Frankemu, výkonnému řediteli společnosti FM Logistic Central Europe.

Nové povinnosti přebírá Guilhem Vicaire od Sebastiena Nivala, který opouští region střední Evropy a přebírá následující oddělení: IT CE, návrh řešení a projektový management CE, inovace CE, technický CE. Kromě toho je odpovědný za oddělení neustálého zlepšování a co-packingu CE, a také za provozní řízení v České republice a na Slovensku.

Zatímco Rafał Woźniak, dosavadní zástupce Guilhema Vicaira, bude odpovědný za celou skladovací činnost FM Logistic v Polsku. V centru jeho pozornosti budou všechny skladovací operace a implementace pro stávající i nové zákazníky operátora, a také provozní dokonalost skladových služeb v Polsku.

Jak Guilhem Vicaire, tak i Rafał Woźniak jsou dlouholetí pracovníci společnosti, kteří po celá léta rozvíjeli svoji kariéru ve strukturách FM Logistic.

Guilhem Vicaire nastoupil do společnosti FM Logistic v roce 1997 na začátku činnosti operátora v České republice a na Slovensku. V roce 2006 na 2 roky společnost opustil a nastoupil do farmaceutické skupiny v Rumunsku, aby vedl projekt automatizace skladů prostřednictvím zavedení nejmodernějších automatizovaných řešení. Opětovně od roku 2008 v FM Logistic v Rusku vedl oddělení podpory, a později největší závod Skupiny FM, který zaměstnával více než 2000 pracovníků. V roce 2011 byl převeden do Polska, kde převzal funkci provozního ředitele, a následně se v roce 2018 stal provozním ředitelem pro střední Evropu.

Rafał Woźniak zahájil práci v FM Logistic v roce 2005 jako administrativní pracovník. V roce 2011 povýšil do funkce ředitele skladu na logistické platformě v Mszczonowie, následně se v roce 2012 stal ředitelem platformy ve Slezsku. Po 3 letech, v roce 2015 převzal funkci ředitele platformy v Błoniu a Parzniewe. V lednu 2017 se rozhodl připojit ke společnosti Eurocash SA jako manažér logistiky v kanálu HORECA. V říjnu 2020 se vrátil do FM Logistic jako zástupce provozního ředitele.

Změny ve vedoucím týmu FM Logistic CE mají za cíl posílit podporu pro realizaci hlavních strategických cílů společnosti v regionu, ke kterým mimo jiné patří: omnichannel, městská logistika, vyvážený rozvoj.

Současné složení Committee of Directors FM Logistic Central Europe se skládá ze 7 osob a jsou to: Daniel Franke - Managing Director CE, Blanka Borkowska - HR Director CE, Guilhem Vicaire - Business Solutions Director CE and Czech Republic & Slovakia Operations Director, Magdalena Lubańska-Wiśniewska - Transport Director, Marta Zonik - Finance Director,  Rafał Woźniak - Operations Director, Tomasz Oczkowski - Commercial Director CE

 

Zdroj: FM Logistic

14.6.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies