• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Zebra Technologies reflektuje ekonomiku postavenou na přímé poptávce zákazníků

ilustrační foto

Zebra zlepšuje pracovní postupy společnosti Doddle a přispívá k výrazné úspoře nákladů
Ekonomika přímé poptávky požaduje od firem relevantní zkušenosti a okamžité výsledky. Očekávání zákazníků jsou důležitá i pro společnost Zebra Technologies (NASDAQ: ZBRA), která na tento trend reaguje nabídkou digitalizace a zvýšení výkonnosti průmyslových podniků tak, aby zůstaly na současném trhu konkurenceschopné.

„Zebra už řadu let úspěšně pomáhá firmám se zaváděním digitalizace a modernizací výroby,“ řekl hlavní marketingový ředitel Zebra Technologies Jeff Schmitz. „Ekonomika přímé poptávky od zákazníků předpokládá, že zaměstnanci mají k dispozici technologie, které podporují jejich dovednosti, maximalizují produktivitu a snižují chybovost. Ať už se jedná o zvýšení efektivity ve skladech nebo rychlejší dodávky, naše řešení umožňuje podnikům držet krok s dobou a získat konkurenční výhody,“ dodal.

Inovace v podnicích se tak postupně posouvají od průmyslových technologií k lidem, kteří jsou v každodenním kontaktu se zákazníky. Díky bohatým zkušenostem z technologií, které mění pracovní realitu, dokáže Zebra podpořit zaměstnance firem a přispět tak ke spokojenosti koncových zákazníků.

„Společnost Zebra Technologies nám umožnila zlepšit pracovní postupy a ušetřit náklady jako součást naší prosperující nabídky klikni a vyzvedni," řekl výkonný ředitel společnosti Doddle Gary O'Connor. Doddle Parcels je obchodní síť, se kterou mohou zákazníci odesílat a vyzvedávat balíčky ve specializovaných prodejnách ve Velké Británii. Společnost nedávno nasadila mobilní počítače Zebra TC20, TC51 a TC70. „Plánujeme otevřít dalších 500 prodejen a díky řešení od Zebry zkrátíme čas potřebný k otevření nových míst z několika dnů na hodiny a ještě ušetříme 50 procent nákladů, nemluvě o zkrácení doby obsloužení zákazníků,“ dodal O'Connor.

Společně s globálním ekosystémem partnerů nabízí Zebra software, služby, analytiku a řešení pro chytré propojení dat i lidí v kolaborativních pracovních systémech. Vedení společnosti tak může na základě datových vstupů předjímat důsledky a přijímat proaktivní rozhodnutí.


KLÍČOVÉ POZNATKY

•    Očekávání zákazníků řídí ekonomiku založenou na přímé poptávce, a aby podniky mohly pružně reagovat, musí počítat s digitálními inovacemi.
•    Zebra pomáhá firmám získat přehled nad daty v reálném čase a jednat proaktivně.
•    Technologie od Zebry umožňují zaměstnancům věnovat více času klientům a obchodnímu oddělení lepší kontrolu nad zbožím.

 

Zdroj: PRAM Consulting

30.9.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies