• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Zdraví zaměstnanci jsou klíčoví pro fungující ekonomiku

ilustrační foto

Zhoršující se epidemiologická situace vyžaduje od nás všech ještě vyšší úsilí, abychom účinně bránili šíření nemoci Covid-19. Firmy dělají maximum pro bezpečnost a ochranu svých lidí. Udržení provozu, byť ve velmi složitých podmínkách, je společným zájmem zaměstnavatelů i zaměstnanců.

 

Zaměstnavatelé a odbory společně pro bezpečnou práci a život

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula a Jaroslav Hanák, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR deklarují společný zájem na tom, jak v extrémně se zhoršující pandemické situaci, co nejvíce ochránit lidi, kteří musí zajišťovat výrobu, služby, dopravu a veškeré další služby a provozy, kde je nutná osobní přítomnost zaměstnanců na pracovišti. V popředí zájmu musí být zejména zaměstnanci tzv. krizové infrastruktury.

 

Více se dočtete ve společném prohlášení Svazu průmyslu a dopravy ČR a Českomoravské konfederace odborových svazů. 

 

Svaz průmyslu a dopravy vydal už na jaře Manuál pro zavádění doporučených hygienických opatření ve firmách, který je stále platný.

 

Současně s manuálem Svaz průmyslu také připravil sebehodnotící dotazník, který firmám pomůže vytipovat místa, kde by bylo vhodné hygienická opatření ještě posílit.

 

Zdroj: Svaz průmyslu a dopravy ČR

 

22.10.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies