• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Zásilkovna uspěla v Křišťálové Lupě. Vyhrála v kategorii E-commerce inspirace, druhá místa získala v kategorii Osobnost roku a Internetové obchodování

Tým Zásilkovny

Zásilkovna, přední česká technologicko-logistická společnost, obdržela v rámci 14. ročníku ceny českého internetu Křišťálová Lupa 2019 nejvíce hlasů odborné poroty a získala první místo v kategorii E-commerce inspirace. Porota také vysoce ohodnotila zakladatelku Zásilkovny a první dámu české e-commerce Simonu Kijonkovou, v kategorii Osobnost roku se umístila na druhém místě. Druhé místo získala Zásilkovna také v kategorii Internetové obchodování, zde rozhodovaly hlasy široké veřejnosti. Zásilkovna se dostala do užší nominace ještě v kategoriích Projekt roku a Globální projekty českých tvůrců.

„Je to pro nás nevídaný úspěch, Křišťálovou Lupu vnímám jako předávání “Oskarů” v digitálním světě. Nominováni jsme byli v celkem pěti kategoriích, to se myslím nikomu jinému nepodařilo.  Jsem ráda, že jsme uspěli jak v cenách od odborné poroty, tak také v kategoriích, kde rozhodovaly hlasy široké veřejnosti. Je to významné a krásné ocenění pro celý náš tým, který má dnes tisíc lidí.  Bez nich by nebylo možné, aby Zásilkovna vyrostla do dnešní velikosti,“ říká Simona Kijonková, CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny.

Zásilkovna je součástí skupiny Packeta. V loňském roce byl obrat skupiny 790 milionů korun. V meziročním srovnání šlo o 70% nárůst. Počet přepravených zásilek byl 11 milionů.  V letošním roce očekává Packeta obrat ve výši 1,3 miliardy korun a 18,5 milionů přepravených zásilek.

 

Zdroj: Dark Side

24.11.2019

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies