• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Zásilkovna spustila kampaň na podporu výdejních míst

ilustrační foto

Zásilkovna připravila společně s agenturou Social Park novou komunikační kampaň, která je postavena na seriálu videí „Příběhy výdejních míst“ věnovaných vybraným výdejním místům z celé České republiky. Výdejní místa jsou jedním z klíčových partnerů Zásilkovny a pro zákazníky stále více oblíbeným způsobem vyzvedávání jejich zásilek.

„Hlavním cílem kampaně je představit zákazníkům příběhy zajímavých výdejních míst a umožnit jim nahlédnout do toho, jak fungují. Chtěli bychom také touto cestou výdejní místa zviditelnit a tím i podpořit jejich podnikání a pomoci jim překlenout současnou situaci, kdy řada z nich čelí negativním důsledkům pandemie koronaviru. Kampaň má samozřejmě také obchodní cíl, a tím je získání nových výdejních míst tímto atraktivním a moderním způsobem,“ říká marketingový ředitel Packety Milan Šmíd.

 

„Jsme rádi, že Zásilkovna chápe, že nejlepší způsob budování značky je přes vytváření zajímavého a hodnotného obsahu a jsme ještě raději, že jí s tím můžeme pomáhat. Ve videích nám jde o maximálně autentický přístup, například způsob prezentace svých obchodů necháváme plně na jejich majitelích. V plánu je vydávat příběhy každý týden, zatím máme při oslovování konkrétních výdejních míst jen dobrou zpětnou vazbu,” doplňuje Petr Král z agentury Social Park.

 

Videa budou každý týden průběžně umisťována na Youtube Zásilkovny. Divákům umožní vidět různé kouty naší země, načerpat informace z nejrůznějších oborů a dozvědět se, jaké výhody drobným podnikatelům spolupráce se Zásilkovnou přináší.

 

Výdejní místa Zásilkovny jsou často v neobvyklých provozovnách a na zajímavých místech. Někde balíček předává paní, jejíž pečivo je vyhlášeno v celém okolí, někde třeba sběratel umění. A právě o lidech, ke kterým si zákazníci chodí pro svoje zásilky, seriál „Příběhy výdejních míst“ je.

 

V České republice má Zásilkovna aktuálně téměř 3000 výdejních (cíl pro 2020 je 4000), celá skupina Packeta jich má téměř 4300 (cíl je 5000).

 

Zásilkovna je součástí skupiny Packeta. V loňském roce byl obrat skupiny 1,3 miliard korun. V meziročním srovnání šlo o 60% nárůst. Počet přepravených zásilek byl 19 milionů, meziročně o 84 % více.  V letošním roce očekává Packeta obrat ve výši 2 miliard korun a 35 milionů přepravených zásilek.

 

Zdroj: Zásilkovna

11.6.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies