• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Zásilkovna má nová výdejní místa na pobočkách OKAY a pokladnách Českých drah

Zásilkovna LOGO

Zásilkovna rozšiřuje svou síť výdejních míst o nové partnery.  Nově si mohou zákazníci vyzvednout své zásilky na výdejních místech na většině pobočkách společnosti OKAY a také v obchodních prostorech Českých drah ve vybraných železničních stanicích. Celkově jde o 150 nových výdejních míst a jejich počet se bude dále navyšovat. Zásilkovna má nyní v České republice téměř 7 200 výdejních míst a má tak největší síť v Česku.

„Máme radost, že se naše síť výdejních míst neustále rozrůstá a máme další nové partnery. Výdejní místa jsou mezi zákazníky stále více oblíbeným místem vyzvedávání zásilek. Lidé oceňují především to, že si zásilku mohou vyzvednout podle svých časových možností, nemusí stát ve frontách a vše trvá několik desítek vteřin. Věřím, že se pobočky OKAY a Českých drah stanou využívanými výdejními místy a že se naše spolupráce bude dále rozvíjet,“ říká Luboš Moravec, manažer výdejních míst Zásilkovny.

„Ze spolupráce se Zásilkovnou máme velkou radost. Věříme, že ze spolupráce dvou ryze českých firem budou mít největší prospěch samotní zákazníci,“ doplňuje Aleš Reiter, obchodní ředitel OKAY.

„Lidé mají nyní možnost vyzvedávat si své objednané zásilky pohodlně přímo na nádraží, například při cestě ze zaměstnání či školy. Věříme, že rozšířením našich služeb o síť poboček Zásilkovny v železničních stanicích opět přispějeme k zatraktivnění cestování veřejnou dopravou,“ komentuje ředitel odboru obchodu osobní dopravy Českých drah Petr Vondráček.

Společnost OKAY je ryze česká společnost patřící mezi nejvýznamnější prodejce elektra a nábytku. Provozuje celkem 140 kamenných prodejen v České republice i na Slovensku a vlastní e-shop. OKAY se pravidelně umisťuje v žebříčcích nejlépe hodnocených prodejců elektrospotřebičů. V průzkumu získala OKAY titul Obchodník roku a personál prodejen byl vyhodnocen za 1. nejlepší prodavače elektra. 

Pobočky Zásilkovny na vlakových nádražích najdou cestující nejčastěji na pokladnách a v úschovnách zavazadel Českých drah nebo v prostorách využívaných během roku mimo jiné také pro službu ČD Bike. Konkrétní umístění a otevírací doba je zveřejněná na stránkách Zásilkovny. V tuto chvíli jsou výdejní místa na 19 nádražích (Brno hl.n., Brno-Královo Pole, Břeclav, Děčín hl.n., Havlíčkův Brod, Hradec Králové hl.n., Hranice na Moravě, Kroměříž, Olomouc hl.n., Opava východ, Ostrava-Svinov, Otrokovice, Praha-Holešovice, Praha-Libeň, Přerov, Tábor, Tišnov, Ústí n. L. hl.n. a Zábřeh na Moravě).

 

Zdroj: Zásilkovna

26.1.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies