• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Začínáme! Program Prologis Essentials Marketplace pro rychlé zahájení provozu a jeho hladký průběh

Právě jsme spustili evropský program Essentials Marketplace, rychlý a snadný nástroj pro zadávání zakázek. Našim zákazníkům šetří drahocenný čas při zahajování, expanzi nebo modernizaci jejich provozu. Tato online platforma založená na našich hodnotách, které kladou zákaznický servis na první místo, nabízí řadu klíčových produktů pro vnitřní vybavení skladu a zajišťuje i veškerou instalaci s nimi související.

Cílem programu Essentials Marketplace je reagovat na potřeby našich zákazníků vhodným řešením. S více než 18 miliony metry čtverečními logistických nemovitostí po celé Evropě nám rozsah našeho podnikání a odborné znalosti umožňují navazovat partnerství s důvěryhodnými dodavateli, díky tomu můžeme nabídnout zákazníkům snadný přístup k potřebnému vybavení za atraktivní ceny. Postaráme se o nákup nezbytných produktů, které jim usnadní život a umožní se soustředit na požadavky svých vlastních zákazníků.


Prologis Essentials Marketplace nabízí tyto produkty


Prologis SolarSmart: Výroba zelené energie pomáhá našim zákazníkům snižovat dopad jejich provozu na životní prostředí. Již 108 našich zákazníků po celé Evropě používá solární systémy, které jsme nainstalovali a také je udržujeme. Náš tým odborníků je připraven pomoci novým zákazníkům přejít na ekologičtější a udržitelnější energetické řešení, které přináší snížení uhlíkové stopy podnikání, se všemi výhodami.

LED osvětlení: Vzhledem k tomu, že mnoho našich zákazníků ve svých skladech prodlužuje provozní dobu, pomáhá LED osvětlení zlepšovat wellbeing zaměstnanců, snižuje spotřebu energie a náklady. Prostřednictvím programu Essentials Marketplace mohou zákazníci snadno a úsporně přejít na inteligentní LED osvětlení s pohybovými senzory a monitorováním denního světla.

Skladové systémy: Správné uspořádání skladových regálů může být časově náročná a často i nákladná aktivita. Díky znalosti prostor a naší ověřené síti dodavatelů dokážeme lépe navrhnout rozvržení skladu a pomoci s pořízením a instalací standardních regálů, mezipater nebo automatizovaných skladových systémů. Globální rozsah našeho působení nám umožňuje zajistit konkurenceschopné tržní ceny a poskytovat inovativní, testovaná řešení. Zákazníci mají přístup k široké škále špičkových skladových řešení.

Vysokozdvižné vozíky: Naše kompletní řešení pro nákup vysokozdvižných vozíků, nezbytných pro bezproblémový a efektivní provoz jakéhokoli skladu, poskytuje zákazníkům jednoduchý a nákladově účelný způsob pro zadávání zakázek a výběr předem nakonfigurovaných vysokozdvižných, retrak a paletových vozíků za konkurenceschopné ceny.


Kromě programu Essentials Marketplace budou v Evropě dostupné další platformy Prologis Essentials zahrnující služby Facility Management a Customer Resource, jež zaručí nejvyšší úroveň zákaznického servisu.


Pro více informací klikněte zde.

 

Zdroj: Best Communications

 

17.9.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies