• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Za pozornost věnovanou tomu nejdůležitějšímu získal Prologis ocenění Best European Developer Brand

ilustrační foto

Věříme, že nejlepší zkušenosti vznikají na základě spolupráce. Ať už se jedná o nadstandardní podporu našich zákazníků v časech, kdy nás nejvíce potřebují, nebo o to, že jim vycházíme vstříc ve všech nejrůznějších ohledech, prioritou Prologis je vždy pochopit potřeby zákazníků a partnerů, abychom jim mohli poskytovat řešení, jež se i v budoucnosti osvědčí a přesahují hranice čtyř stěn a střechy každé z našich budov.

Díky čistě prozákaznickému přístupu v kombinaci s důrazem na inovace nikdy nezapomínáme na to, co tvoří základy trvajících partnerství. To nám pomáhá vytvářet prostory a místa, kde naši zákazníci mohou prosperovat, kam se jejich zaměstnanci rádi vracejí do práce a kde může vzkvétat nejen příroda, ale i místní komunity.


Kvalitu naší práce v oblasti developmentu a pozornost věnovanou zákazníkům, environmentálním, sociálním a správním (ESG) tématům nedávno ocenila i odborná veřejnost. Německá organizace European Real Estate Brand (REB) Institute nás 28. května jmenovala nejznámější značkou logistických nemovitostí v Evropě za rok 2020. Po posouzení více než 1 000 realitních společností působících v Evropě Prologis také od REB získal ocenění ve dvou regionálních kategoriích (Benelux a střední a východní Evropa) jako nejsilnější značka působící v oblasti logistických nemovitostí. „Při utváření profilu značky Prologis v evropském regionu se soustavně zaměřujeme na oblasti, které nás definují a zároveň odlišují. V rámci této strategie se zaměřujeme na plošnou implementaci sdělení založených na emocích a základních hodnotách. Díky tomu je Prologis považován za autentickou a zároveň rozpoznatelnou značku. Jsme potěšeni, že to vnímají i naši regionální partneři a Prologis si spojují s integritou a důvěryhodností. To je pro nás na tomto trhu velkou motivací pro pokračování v budování silného a výjimečného brandu,“ řekla Marta Tęsiorowska, viceprezidentka a ředitelka marketingu a komunikace pro Evropu.


„Vidíme, že dvouletá cesta, kterou jsme se vydali po naší nominaci v roce 2018, vedla tím správným směrem. Toto uznání je důkazem, že zaměření na poskytování služeb interním a externím zákazníkům je zásadním faktorem při budování špičkového profilu značky. Základem strategie našeho brandu je závazek budovat silné vztahy se všemi našimi partnery a zaměstnanci, a to na základě dialogu a pochopení. Pozornost věnovaná těmto nezbytným, nejdůležitějším základům je klíčová pro poskytování udržitelných, inovativních a na datech vystavěných řešení, která tvoří přidanou hodnotou pro podnikání našich zákazníků,“ řekl Ben Bannatyne, prezident Prologis pro Evropu.
Real Estate Brand Value Study je nejrozsáhlejší empirická studie o značkách na evropském realitním trhu, která je východiskem pro sestavení indexu 100 nejlepších značek developerů, investorů, makléřů a integrovaných správců nemovitostí v Evropě. Výzkum každoročně monitoruje vývoj klíčových ukazatelů výkonnosti a na jeho základě vyhodnocuje pozici jednotlivých realitních společností na evropském trhu.

 

Zdroj: Best Communications

12.6.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies