• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Webové stránky Go! Express&Logistics v novém kabátě!

ilustrační foto

Společnost GO! Express & Logistics představila začátkem října zcela nové webové stránky, které návštěvníka upoutají zejména jednoduchým designem. Nabízí intuitivní orientaci v odkazech, trackování zásilek, anebo také například informují o aktualitách. Na rozdíl od původních webových stránek, tyto nové jsou navíc interaktivní pro mobilní telefony, takže návštěvník se může pohodlně proklikat stránkami ze svého chytrého mobilního telefonu.

Nový design webových stránek ale není vše, co GO! Express & Logistics z hlediska marketingu v blízké době čeká. Společnost plánuje s novým rokem hned několik změn. Kromě nových www stránek čeká GO! také menší úprava firemního loga a změna „claimu“, který do teď hlásal „Čas je vše“. Protože společnost neustále zdokonaluje svoje služby a snaží se svým zákazníkům nabízet efektivní a kvalitní transport zásilek, přechází na nový claim „Beyond limits“, který vystihuje podstatu firmy, a sice že se postaví každé logistické výzvě.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze - Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

http://general-overnight.cz/

 

Zdroj: GO! Express & Logistics

24.10.2019

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies