• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Webinář Kardex | Škálovatelná řešení pro vychystávání objednávek: automatizace pro efektivní růst

Ilustrační foto: Kardex

Pro většinu firem z oblasti retailu a E-commerce jsou poslední měsíce jako jízda na horské dráze. Mnohé jsou postaveny před nové výzvy, a to nejen ty z oblasti E-Commerce. Ztížené podmínky v průběhu pandemie ukázaly, jak důležité jsou propracované logistické procesy a jak podstatnou roli pro úspěch firmy hraje propracovaná intralogistika, tedy skladování a vychystávání. Nutnost zavedení směnného provozu a s tím související snížení počtu pracovníků ve skladu nebo dodržování sociálních rozestupů – to jsou jen některé z problémů, s kterými se musí firmy potýkat.

 

Pokud tedy hledáte možnost, jak zvýšit průtočnost vašeho skladu, chcete vychystávat efektivněji a s menším počtem pracovníků nebo pokud ve svém skladu zápasíte s nedostatkem místa, možná je teď ten správný čas zamyslet se nad tím, zda by zavedení automatizace nebylo řešením právě pro vás.

Přijměte naše pozvání na bezplatný webinář Kardex, který se koná 22.10.2020 od 14 hodin a dozvíte se více nejen o automatizovaných skladových systémech a automatizaci procesu vychystávání objednávek, ale budete mít možnost podívat se na příklady zavedení automatizace u vybraných zákazníků a možná se inspirovat jejich řešením.

 

Registrace na webinář

 

 

Zdroj: Kardex

15.10.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies