• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Vysoká škola ŠKODA AUTO má 6 nových držitelů logistických certifikátů

Ilustrační foto | ČLA

V pondělí 2. 5. 2022 proběhlo na ŠKODA AUTO Vysoké škole slavnostní předání logistických certifikátů, jež škola úspěšným studentům a absolventům vydává pod záštitou České logistické asociace.

Po COVID době, kdy se tento akt pořádal na online platformě, jsme se vrátili po 18 měsících k osobnímu setkání a slavnostnější atmosféře. Certifikáty byly studentům předány z rukou zástupců ŠKODA AUTO Vysoké školy, logistiky ŠKODA AUTO a.s. a České logistické asociace.

Slavnostního předání se za ŠKODA AUTO Vysokou školu zúčastnili, Mgr. Petr Šulc, prorektor pro studijní záležitosti a vedoucí Katedry řízení výroby, logistiky a kvality, prof. Radim Lenort, za společnost ŠKODA AUTO Ing. David Strnad, vedoucí logistiky značky ŠKODA AUTO a za Českou logistickou asociaci předseda Národní certifikační rady Ing. Kamil Slavík.

„Blahopřeji čerstvým držitelům certifikátu ECBL, který Evropská logistická asociace uděluje nejlepším studentům akreditovaných vysoký škol se zaměřením studia na logistiku a dodavatelský řetězec. Věřím, že dosažené znalosti využijí a budou je i nadále úspěšně rozvíjet i motivovat v praxi ve výrobních a logistických firmách,“ přeje absolventům Ing. Slavík.

 

Zdroj: Česká logistická asociace

4.5.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies