• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Výroční konference ČLA přinesla změny a potvrdila zájem členů

V odloženém termínu proběhla v úterý 15. září v reprezentačních konferenčních prostorách společnosti Spaces Albatros v ulici Na Perštýně v centru Prahy výroční konference členů České logistické asociace. Po pěti letech šlo opět o konferenci volební, která určí složení sedmičlenného presidia na následující volební období. Silná účast členů asociace, která potvrdila jejich zájem o dění v oboru navzdory sílící pandemii, přinesla dvě základní změny do složení presidia ČLA.

Na jedné straně presidium opustili dlouholetí zástupci společností Kampos a Hypera Ing. Ondřej Lejsal a Ing. Kamil Slavík, na straně druhé jeho složení doplnili zástupci dvou významných logistických společností – Ing. Robert Kuchar za společnost MD logistika se sídlem v Dašicích a Ing. Jiří Vybíhal za jihlavskou společnost JIPOCAR.

 

Robert KucharObě společnosti jsou dlouholetými aktivními členy České logistické asociace a vstup do presidia je výsledkem jejich zájmu o kultivaci prostředí české logistiky a jejího aktivního zapojení do evropských logistických struktur.

„Jsem moc rád, že ostatní členové asociace podpořili moji kandidaturu a věřím, že společně budeme schopni přispět jak k rozvoji české logistiky, tak i k pestrosti aktivit samotné asociace“, říká Ing. Robert Kuchar bezprostředně po oznámení výsledků letošních voleb.

 

Jiří VybíhalPodobně své očekávání hodnotí i Ing. Jiří Vybíhal: „Těším se na práci v presidiu s ostatními kolegy. Je celá řada problémů, které nutně potřebují systémové řešení a jejich palčivost ještě vzrostla v důsledku stále probíhající krize. Věřím, že Česká logistická asociace je jednou z vhodných platforem pro ovlivňování dění v české logistice“. Presidium si do svého čela pro nadcházející volební období zvolilo opět prof. Ing. Václava Cempírka, PhD., rektora VŠLG o.p.s., Přerov, místa vice presidentů obsadili Ing. Miroslav Rumler ze společnosti RELIANT s.r.o. a Ing. Milan Ludvik za ZETES Solutions CZ s.r.o.

 

Zdroj: Česká logistická asociace

17.9.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies