• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Volkswagen Užitkové vozy prezentuje své letošní novinky ve virtuální webové expozici

ilustrační foto

Široká veřejnost může navštívit stánek značky Volkswagen Užitkové vozy i navzdory tomu, že byl letošní ročník veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru zrušen. Volkswagen Užitkové vozy nabízí od 23. září zákazníkům a dalším zájemcům všechny novinky značky k interaktivní prohlídce online ve své virtuální webové výstavní expozici na adrese http://bit.ly/VWN_virtuelle_nfz_messe_start.

Až doposud platilo, že když si někdo chtěl důkladně prohlédnout nové modely v expozici značky Volkswagen Užitkové vozy a vést rozhovory s odborníky o jejich užitných vlastnostech i technických detailech, musel osobně navštívit příslušný autosalon nebo veletrh. V roce 2020 je tomu však jinak. Volkswagen Užitkové vozy poprvé umožňuje získat tyto zkušenosti a zážitky z pohodlí domova nebo kanceláře pouhými několika kliknutími myší. Odborníci na IT převedli všechna vozidla plánovaná pro veletrh IAA Užitkové vozy v čele s novým modelem Caddy i kompletní design výstavní expozice do digitální podoby, která uživatele vtáhne do virtuální reality tak přesvědčivě, že bude mít dojem fyzické přítomnosti ve výstavní hale.

 

Heinz-Jürgen Löw, člen představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy, odpovědný za prodej a marketing, k tomu říká: „Pro všechny, kteří se stejně jako my již těšili na veletrh, jsme v tomto mimořádném roce připravili alternativu – a naši veletržní expozici jsme zkrátka digitalizovali. Naleznete v ní rozmanité nabídky ve virtuální podobě – například videa o aktuálních novinkách s komentářem od našich odborníků, prostorové modely našich vozidel nebo představení našich služeb We Connect. Samozřejmě lze různými digitálními kanály komunikovat i s našimi specialisty, kteří odpovědí na jakékoli otázky. Můžete si tak nechat poradit například prostřednictvím živého videorozhovoru.“

 

Středem pozornosti je samozřejmě produktová novinka roku 2020 z Hannoveru. „Představujeme všechny verze nového modelu Caddy – od užitkové varianty Cargo až po osobní Style. Všechny mají zcela digitální přístrojovou desku Innovision Cockpit, kompletní síťové propojení díky systému We Connect a nový design. Caddy kromě toho přesvědčí mnoha nadstandardními prvky výbavy, mezi něž patří například velká panoramatická střecha nebo vyjímatelná samostatná sedadla ve třetí řadě. Také Caddy Cargo nabízí novinky: sériově dodávané kompletně plechové zadní křídlové dveře, širší boční posuvné dveře – jimi lze do modelu Caddy Maxi naložit jednu europaletu – a nově navržené pracoviště řidiče s ergonomickými sedadly s pečetí kvality AGR. Tedy přesně to, co zákazníci očekávají od našich užitkových vozů.“ Nový Caddy je v expozici poprvé prezentován také jako chladírenský nebo servisní vůz s příslušnými nástavbami. Volkswagen Užitkové vozy kromě toho vystavuje nová řešení výrobců nástaveb pro model e-Crafter, od sklápěče přes valník až po elektrické záchranářské vozidlo. Široké portfolio modelů značky dokládají další varianty modelové řady T6.1, ať jako Transporter, vozidla s možností různých nástaveb a rozsáhlou nabídkou vnitřní výbavy, nebo jako komfortní Multivan.

 

Všichni návštěvníci digitální expozice se mohou zúčastnit její prohlídky s průvodcem. Na průzkum stánku se však mohou vydat také na vlastní pěst. Kliknutím na integrované funkce a ovladatelné exponáty v interaktivní expozici lze například měnit barvu nového modelu Caddy nebo mu dát jiná kola. Zájemci o podrobnější informace o konkrétním vozidle si mohou přímo prostřednictvím výstavního stánku sjednat termín schůzky nebo zkušební jízdy u autorizovaného prodejce (platí pro Německo).

 

Zdroj: AC&C Public Relations

1.10.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies