• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Veletrh IAA Nutzfahrzeuge 2018: Se svou novou značkou se TIMOCOM stává průkopníkem Smart Logistic System

TIMOCOM

Augmented Logistics pro evropskou logistiku

IT firma pro logistiku, se již poosmé za sebou se účastní veletrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v Hannoveru. V letošním roce TIMOCOM využívá tuto příležitost k mimořádné události. Firma se na tomto nejvýznamnějším veletrhu mobility, dopravy a logistiky představí se svým novým flexibilním logem jako první Smart Logistics System (chytrý logistický systém) a bude od tohoto okamžiku symbolem pro Augmented Logistics.

TIMOCOM společně se svými zákazníky již více než dvacet let trvale mění a digitalizuje odvětví logistiky. A nyní spolu činí další vývojový krok a mění se. Základem této proměny je nová firemní vize a nové poslání. TIMOCOM věří ve svět bez logistických výzev a jeho misí je chytrá, bezpečná a jednoduchá logistika. Toto strategické zaměření se pochopitelně odráží i v nové firemní prezentaci.

Jaké jsou však relevantní faktory této proměny?

Smart Logistics System

Ansgar Max, IT ředitel, vysvětluje proměnu od burzy nákladů k průlomovému systému pro budoucnost logistiky: „TIMOCOM je již dlouho více než jen burza nákladů nebo platforma, která se zaměřuje pouze na přepravu. Chytrý logistický systém je souhrn mnoha různých aplikací, služeb a rozhraní. Z technického hlediska tu mluvíme o mikroslužbách nebo architektuře rozhraní REST, Docker kontejnerech a nástrojích pro orchestraci, jako je Kubernetes.
Ve spojení s kontinuální integrací a průběžným dodáváním i našimi agilními vývojovými procesy jsme schopni reagovat na požadavky trhu velmi efektivně.“ Pro TIMOCOM je Smart Logistic System dalším logickým krokem, který jeho zákazníkům umožní profitovat z inteligentní služby.   

Augmented Logistics budoucnosti

Jak známo, TIMOCOM již mnoho let „spojuje náklady a volné vozy“. Zákazníci budou moci i nadále využívat přidané hodnoty a výhody největší burzy nákladů v Evropě. „Augmented Logistics“ slibuje více než 127.000 uživatelů ještě vyšší flexibilitu a efektivitu v podpoře jejich logistických procesů. Mluvčí společnosti Gunnar Gburek vysvětluje pojem, který TIMOCOM používá pro své nové strategické zaměření: „Trvale se soustředíme na automatizaci logistických procesů a jednoduché napojení našich zákazníků na náš systém. „Augmented“ znamená „rozšířený“, „zlepšený“, „zvětšený“. S každým digitálním vývojem našeho systému jsou totiž procesy našich zákazníků inteligentnější a zákazníci tak mohou svou konkurenční výhodu dále posilovat. Pro TIMOCOM to znamená, že se v budoucnu bude více soustředit na rozšiřování chytrého logistického systému a propojení se zákazníky.“

Flexibilní logo a nová prezentace firmy

Nové flexibilní logo doplňuje přepracovanou prezentaci firmy na vizuální úrovni. Pélagie Mepin, marketingová ředitelka, o této nové inovativní značce říká: „Naše logo vyjadřuje, že sami sebe považujeme za přední a především průkopnickou IT firmu v logistice. Vědomě jsme se rozhodli pro moderní flexibilní design. Chceme do něj promítnout rozmanitost a dynamiku TIMOCOM, odvětví logistiky a zejména našich více než 40.000 zákazníků.“

Nová podoba značky TIMOCOM byla oficiálně poprvé představena na veletrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v hale 13 na stánku C29. Návštěvníci předního německého veletrhu se zde dozví všechny detaily o nové strategii TIMOCOM a mohou se informovat o mnoha možnostech chytrého logistického systému.

Banner TimoCom

Více informací o TIMOCOM naleznete na www.timocom.cz
 

Zdroj: TIMOCOM

24.9.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies