• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Unikátní podnikový systém pro menší firmy bez počátečních investic. Společnosti Tech Data, Microsoft a Navertica představují Business Central Packages

Zdroj: Tech Data

Řada menších a středních společností dnes hledá vhodné řešení v podobě ERP systému pro své podnikání. Díky rozmachu e-commerce v době pandemie se rozvíjí také podnikání online, které vzhledem k rapidnímu růstu potřebuje modernější systémy. Ty jsou ale mnohdy drahé a menším společnostem se nevyplatí.

Společnosti Tech Data a Microsoft našly řešení. Spolu s implementačním partnerem NAVERTICA představují unikátní balíčkovou verzi řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central. Tento cloudový ERP systém je nyní možné využívat jako službu a financovat ho na bázi měsíčních plateb za správu a licence. I malým firmám tak pomůže vyrůst bez nutnosti velkých investic.

Většinu firem trápí podobné obtíže. Stávající systémová podpora nestačí tempu růstu firmy, systémy nejsou propojené nebo neumí sledovat data. Podle výzkumu společnosti McKinsey & Company, 54 % firem má problémy s neintegrovanými systémy a procesy a 50 % firem tvrdí, že vytvoření reportu a vytváření poznatků z dat je problematické. I menší a střední firmy si musí vést kvalitní evidenci a mít moderní systém. Při stabilním růstu přijde čas, kdy bude potřeba přejít z Excelu nebo menších účetních a ekonomických softwarů o level výš, aby vyřešily uvedené obtíže a mohly udržet a rozvíjet své podnikání. Tech Data spolu s Naverticou nabízejí systém pro plánování podnikových zdrojů, tzv. Enterprise Resource Planning (ERP) řešení, které jim v tom může pomoci, za cenu, která je udržitelná.

Tento moderní ERP systém je uceleným řešením pro řízení podnikových procesů a využívají ho firmy po celém světě. Systém je provozován v cloudu s vysokou dostupností a poskytovatel zajišťuje průběžný update a upgrade (minimálně 2x ročně) včetně příslušné legislativy. Zahrnuje všechny potřebné funkčnosti pro oblast účetnictví, financí, skladového hospodářství, nákupu a závazků, prodeje a pohledávek, výroby, projektového řízení a servisu. Řešení je integrované s Microsoft 365 a díky vestavěné inteligenci je snadno použitelné a pomáhá zkvalitňovat obchodní rozhodování.

Moderní podnikový systém na bázi měsíčního předplatného bez počátečních nákladů

Microsoft Dynamics 365 Business Central je cloudové řešení typu „vše v jednom“, které efektivně propojuje procesy všech oblastí společnosti. Díky balíčkové formě, kterou jako jediní nabízí společnost Tech Data s implementačním partnerem NAVERTICA, mohou společnosti platit pouze měsíční platby za zvolený typ přednastaveného balíčku, a to bez nákladné investice za implementaci systému. Ceny se pohybují už od 90 EUR měsíčně za uživatele.

Balíčkové řešení umožňuje rychlé nasazení, přibližně do jednoho měsíce, které není ve světě informačních podnikových systémů zvykem. Řešení je vhodné pro firmy od jednoho do 250 uživatelů. Zároveň tím, že je cloudového typu, není potřeba si pořizovat žádný dodatečný hardware.

V současnosti je možné si zvolit ze 4 typů předdefinovaných balíčkových řešení:

  • Edice Fiscal – pokrývá systémy pro finanční procesy jako využívání funkcionality účetnictví a finance včetně prodejních i nákupních faktur pro menší organizace.
  • Edice Trade – nabízí vhodné řešení pro menší a střední organizace, které potřebují využívat skladové funkcionality s nákupem, prodejem a skladem, propojenými s účetnictvím a financemi.
  • Edice Trade Plus – zahrnuje řešení pro funkcionalitu pokročilých skladových operací s podporou čárových kódů, a i manipulačních jednotek a mobilních terminálů.
  • Edice Custom – je ideální pro pokrytí procesu výroby a/nebo servisu či pro specifickou funkcionalitu organizace.

NVR 365 Business Central Packages jsou jedinečným řešením tohoto typu. Společnost Tech Data spolu s implementačním partnerem Naverticou jsou jediní, kteří nabízejí tuto podobu balíčkového řešení na českém trhu.

Pro více informací o produktu či případné spolupráci kontaktujte Naďu Vyhlídalovou ze společnosti Tech Data na emailu: nada.vyhlidalova@techdata.com.

 

Zdroj: Tech Data

 

 

3.2.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies