• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Transport a Logistika vyprodal pavilon A2

ilustrační foto

Osmý ročník veletrhu bude větší než před dvěma lety, představí nové vystavovatele z Německa, Litvy, Ukrajiny, Itálie i Slovenska a ukáže také novinky, mj. techniku těžkého zdvihu nebo revoluční technologii pro balení do fólií.

Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky se na brněnské výstaviště vrací po dvou letech a ve velkém stylu. Ekonomický růst a zájem o nové technologie přivádí do Brna nové vystavovatele z ČR i zahraničí. Nejvíce zastoupenými obory budou manipulační technika (zejména jeřáby a kladkostroje), skladovací technika (regálové zakladače) a montážní technika (dopravníky a tratě). Vedle těchto páteřních oborů, jejichž vystavovatelé se v sudých letech účastní MSV, veletrh Transport a Logistika představí také nabídku dopravní techniky, dopravních služeb, telematiky a logistických systémů a služeb.  Expozice naleznete na tradičním místě v pavilonu A2, který je již vyprodán, a na přilehlých volných plochách.

K největším vystavovatelům letos patří po roční pauze se vracející společnost Interroll CZ s nabídkou dopravníků. Ve stejném oboru vystavuje také firma WHR Global CZ s rakouským spoluvystavovatelem MERLIN Technology. Další velké stánky budou prezentovat skladovací techniku, jde například o firmy Kasys, Kardex a Bohemia - SysTech group. Nově se představí litevské přepravní společnosti Logibaltika a Nege nebo provozovatel železniční dopravy na Ukrajině Ukrzaliznytsia - PJSC. Poprvé přijedou vystavovat také české společnosti SLT components (kladkostroje a jeřáby) a Eberspächer Praha (nezávislé topení a ochlazovací technika), dále z Itálie firma Cosberg (dopravníky), z Německa Paul Craemer (skladovací technika) a ze Slovenska Philadelphia Scientific Slovakia (baterie). Další firmy vystavují na volné ploše před pavilonem A, mezi nimi například dodavatel vysokozdvižných vozíků STILL.

Ohlášeny jsou také zajímavé novinky. Premiérový účastník společnost Knap Industrietechnik představí na volné ploše před pavilonem C techniku určenou pro těžké zdvihy v energetice a jiných strojírenských oborech. V namodelované ukázce návštěvníci uvidí v akci modulární věžovou konstrukci s nosností 800 tun, dále kolejový systém, hydraulické portálové zvedáky a přemosťovací traverzový systém s nosností 700 tun či lanové, kleštinové zdviháky s nosností 432 tun. Další ukázka předvede sestavu podvalníků pro transport břemene o hmotnosti 560 tun.

Společnost Branopac CZ vystaví novou generaci bublinkových fólií. Technologie New Air I.B. Express s fóliemi Bubble Wrap® IB je považována za revoluční řešení, protože vyrábí bublinkové fólie přímo v místě balení. Uživatel si tak nafoukne tolik běžných metrů bublinkové fólie, kolik potřebuje, bez nutnosti skladování, manipulace a přepravy. Novinkou je také fixační fólie Bubble Wrap I.B. Expressions nabízená v různých tvarech, barvách a s možností brandingu – umístění loga přímo na fólii.  

V pavilonu Z se opět rozjede vzorová balicí linka, tentokrát pod názvem Gaben Packaging Live. Návštěvníci několikrát denně zhlédnou v komentovaném přímém přenosu celý reálný provoz využívající špičkové technologie: od robotozace, balení a značení přes manipulaci a identifikaci až po paletizaci a distribuci. Mj. zde uvidí v akci průmyslové dotykové terminály GBTouch, mobilní terminály a snímače DENSO, aplikátor etiket nebo technologie RFID.

Zdroj: Veletrhy Brno

26.8.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.