• LogisticNEWS
    O čem se mluví

THIMM Display získává zlaté a bronzové ocenění POPAI Awards

ilustrační foto

V soutěži POPAI D-A-CH Awards 2017 získala společnost THIMM Display dvě ocenění. V kategoriích „Krása, vůně“ a „Potraviny, předměty každodenní potřeby a cukrovinky“ vyhrály displeje zlato a bronz. Obě řešení odrážejí vysokou kompetenci v oblasti vývoje a výroby prodejních stojanů.

Vítěz zlaté sošky: Podlahový displej „False Lash Epic Mascara”
Pro uvedení na trh nové 3zónové řasenky od Max Factor vyvinula společnost THIMM Display podlahový stojan. Svou barvou, konstrukcí a povrchovou úpravou tento podlahový stojan přímo připomíná tvar luxusní řasenky. Hlavním prvkem displeje je inovativní kartáček řasenky s příslušnými informacemi. Obrovská zlatá řasenka z kašírovaného foliového kartónu odráží kvalitní značku Max Factor. Jako povrchová úprava byl použit vysoce lesklý UV lak. V prostřední části se nachází vlastní prodejní plocha, která prezentuje produkty ve dvou úrovních. Displej je účinnou podporou luxusně navržené kampaně.

Vítěz bronzové sošky: ¼-paletový displej „Swiss Delice“
Prémiová značka pečiva Swiss Delice přepracovala svůj marketing. Za účelem podpory exkluzivity výrobků „made in Switzerland“ na místě prodeje vyvinula společnost THIMM Display atraktivní paletový displej. Odbornou porotu přesvědčil svým modulárním systémem. Displej slouží jako propagátor značky pro její znovuuvedení na trh. Dva zásobníky a jeden podstavec lze při umisťování produktů variabilně nahradit čtyřmi zásobníky. Boční stěny se při odstranění přepravního krytu samy vytvarují. To je důkazem důmyslně navrženého tvaru tohoto displejového řešení. Vysoký podíl zlaté barvy podtrhuje hodnotu značky a odráží se i ve sloganu: „Get your golden treats!“. Neobvyklý tvar a design displeje se v místě prodeje pěkně vyjímá.


POPAI D-A-CH Awards 2017
Mezinárodní soutěž POPAI (Point of Purchase Advertising International) Award každoročně vyznamenává nejlepší řešení v místě prodeje, a to pro přihlášky z Německa, Rakouska a Švýcarska (D-A-CH). V roce 2017 soutěž zaštiťovala špičková odborná porota složená ze zástupců značek, prodeje a designu. Prestižní zlaté, stříbrné a bronzové sošky indiánů byly vítězům předány na slavnostním galavečeru 3. července 2017.

11.8.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.