• LogisticNEWS
    O čem se mluví

The show must go on …!

Přípravy letošního patnáctého ročníku konference SpeedCHAIN běží v těchto dnech na plné obrátky. I přes nepřehlédnutelné rozpaky české vlády ohledně aktuálního vývoje pandemie zatím až nečekaně živě probíhá registrace účastníků. Vzhledem k tomu, že avizované vyhlášení čtrnáctidenního nouzového stavu ani žádné jiné z doposud uplatňovaných opatření vlády ČR nepředstavuje zákaz ani zásadní omezení pro realizaci odborných akcí, jako je právě třeba konference SpeedCHAIN po 19. 10. 2020, nadále pracujeme s původním termínem jejího konání, kterým je 4. listopad letošního roku.

V souladu s vládními nařízeními počet osob na akci nepřekročí povolený limit, jiné bude i uspořádání v sálech, kde bude sezení v dostatečných odstupech. Obdobně bude aktuální situaci přizpůsoben i tradiční večerní program, který namísto typické hudební produkce tentokrát nabídne komornější klavírní doprovod.  V letošním roce tak konference proběhne v souladu s vládními nařízeními a za přísných hygienických podmínek.

ilustrační foto

Partnerskou spolupráci jsme vedle řady dalších významných společností navázali i s výrobcem sanitární chemie MARCA, která zajistí veškeré desinfekční prostředky značky SANYTOL jak pro vlastní konferenci, tak i pro jednotlivé účastníky. Na zajištění všech preventivních hygienických opatření v průběhu celé konference důsledně spolupracujeme jak s jednotlivými partnery, tak i se všemi dodavateli včetně cateringových služeb, techniky, mobiliáře a dalšího zboží a služeb. Před zahájením konference i v jejím průběhu budou v prostorách Břevnovského kláštera prováděna nadstandardní hygienická opatření – dezinfekce ploch, klik, zábradlí a dalších míst, kterých se běžně dotýkají ruce návštěvníků. V místě konání konference SpeedCHAIN budou vedle dezinfekčních prostředků k dispozici mimo jiné i jednorázové roušky zdarma a profesionální elektronický systém pro měření tělesné teploty.

 

Věříme, že všechno dopadne k naší společné spokojenosti a my stejně jako všichni partneři konference SpeedCHAIN 2020 se těšíme na setkání s vámi v unikátních prostorách Břevnovského kláštera.

 

Váš tým společnosti RELIANT

1.10.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies