• LogisticNEWS
    O čem se mluví

SSI Schäfer se připojuje k iniciativě „50 lídrů v oblasti udržitelnosti a klimatu“

Steffen Bersch, generální ředitel skupiny SSI Schäfer Group

Společnost SSI Schäfer se připojuje k iniciativě „50 lídrů v oblasti udržitelnosti a klimatu“, která volá po udržitelných a ekonomických řešeních pro manipulaci s materiálem, jež budou připravená na budoucnost. #ThinkTomorrow.

Jedná se o úzkou skupinu společností zaměřených na ochranu klimatu, účastnících se iniciativy 50 lídrů v oblasti udržitelnosti a klimatu. Iniciativa, jejímž cílem je využít inovace a udržitelné obchodní modely, představuje platformu, prostřednictvím které mohou tyto společnosti prosazovat plnění sedmnácti cílů OSN v oblasti udržitelného rozvoje (UNSDG).

 

Spolupráce 50 zástupců odvětví

Padesát největších světových společností z různých odvětví se společně snaží představit, jak probíhá vývoj aktivit a rozvoj obchodních modelů směřující k udržitelnější budoucnosti. Mezi renomovanými účastníky je SSI Schäfer jediným dodavatelem z odvětví manipulační techniky, který poskytuje své portfolio udržitelných řešení a iniciativ, věrných heslu „Think Tomorrow“.

Společné dosažení hospodářských a klimatických cílů je možné

„Udržitelnost se stále více stává zásadním aspektem silných společností zaměřených na budoucnost. Jako jeden z předních globálních poskytovatelů intralogistických řešení jsme ideálním partnerem společností, které chtějí naplnit ekonomicky životaschopné a udržitelné cíle zaměřené na budoucnost,“ uvedl Steffen Bersch, generální ředitel skupiny SSI Schäfer Group. „Naším úkolem je pomoci velkým i malým společnostem inovovat a zvyšovat efektivitu jejich logistických procesů a dodavatelských řetězců tak, aby byly dlouhodobě úspěšné a udržitelné,“ dodává Steffen Bersch.

 

SSI ilustrace

Partner pro udržitelnou manipulaci s materiálem

Pro snížení spotřeby energií, emisí CO2 a nákladů a zároveň pro podporu efektivních dodavatelských řetězců a zdravých pracovních podmínek je nezbytná technologicky založená, udržitelná a efektivní manipulace s materiálem. Společnost SSI Schäfer chápe jedinečné potřeby svých zákazníků a kombinuje mimo jiné hardware pro rekuperaci energie, software pro energetickou účinnost, prediktivní údržbu, používání recyklovaných a recyklovatelných materiálů, ekologické budovy a ergonomická řešení k tomu, aby vyvážila výkonnostní požadavky, flexibilitu a trvanlivost.

Výměna informací o udržitelných partnerstvích a projektech

Tohle je teprve začátek naší cesty. V příštích týdnech a měsících bude SSI Schäfer představovat svá udržitelná partnerství a aktivity a sdílet své zkušenosti prostřednictvím různých kanálů. Naším cílem je iniciovat aktivní výměnu informací s našimi zákazníky, partnery a zainteresovanými společnostmi a tak společně prosazovat vývoj udržitelných řešení v oboru intralogistiky. Sledujte SSI Schäfer zde a na sociálních sítích, kde najdete nejnovější informace o tomto projektu i dalších iniciativách.

 

https://www.ssi-schaefer.com/50-sustainability-and-climate-leaders

 

 

Zdroj: SSI Schäfer

11.9.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies