• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Společnost FM Logistic získala kontrakt od Pepperfry na služby omnichannel logistiky v západní Indii

Zdroj: FM Logistic

Společnost FM Logistic získala kontrakt od společnosti Pepperfry, čísla 1 na indickém trhu s nábytkem a dekoracemi, za účelem poskytování omnichannel logistických a realizačních služeb v západním regionu země.

 

Společnost FM Logistic bude zajišťovat skladování ve skladu Pepperfry Bhiwandi poblíž Bombaje a pomůže společnosti Pepperfry plnit omnichannel objednávky. Z Bhiwandi budou produkty dodávány do společnosti Pepperfry Studios, kde si zákazníci mohou nábytek prohlédnout a otestovat, a do distribučních center Pepperfry po celé Indii pomocí své sítě doručování na poslední míli.

„Pepperfry je jednou z nejuznávanějších značek nábytku v Indii,“ říká spoluzakladatel a COO společnosti, Ashish Shah. "To, co začalo jako online obchod s nábytkem v roce 2012, je teď součástí předního indického trhu s nábytkem a domácími dekoracemi, online i offline." Partnerství s FM Logistic India nám dále pomůže sloužit našim zákazníkům díky rychlejšímu a nákladově efektivnějšímu dodavatelskému řetězci a neustálému zlepšování, které FM Logistics přináší.“

„Zavázali jsme se pomáhat našim zákazníkům rozvíjet jejich e-commerce a omnichannel strategie.. Rychlý dodavatelský řetězec je pro značky zásadní pro posílení jejich identity a vztahu s koncovými zákazníky. Proto jsme potěšeni, že můžeme společnosti Pepperfry pomoci řídit jejich operace v západním regionu,“ říká Alexandre Amine Soufiani, ředitel FM Logistic India.

Předpokládá se, že indický trh s nábytkem poroste z 21 miliard USD v roce 2018 na více než 31 miliard USD do roku 2024, což podle studie TechSci Research vykáže mezi lety 2019 a 2024 CAGR kolem 7%. Podle společnosti Pepperfry představuje organizovaný segment asi 15% trhu. Segment online nábytku, který představuje 3% z celkového počtu, roste průměrným ročním tempem 80%. Podporuje to nárůst městského obyvatelstva, disponibilní příjem, připojení k internetu a snaha o prémiové produkty.

 

Zdroj: FM Logistic

 

 

14.1.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies