• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Společnost DKV Mobility obdržela zlatou medaili EcoVadis za trvalou udržitelnost

Cena EcoVadis

Společnost DKV Mobility, jeden z předních poskytovatelů služeb pro mobilitu v Evropě, obdržela za své přínosy pro trvalou udržitelnost zlatou medaili za rok 2021 od ratingové agentury EcoVadis, která patří v oblasti trvalé udržitelnosti mezi nejrenomovanější nezávislé ratingové organizace na světě. DKV Mobility se s tímto oceněním řadí mezi nejlepší tři procenta společností v kategorii Poskytování ostatních služeb pro firmy a podnikatele a mezi nejlepších pět procent z více než 85 000 společností, které byly hodnoceny globálním poskytovatelem ratingových služeb v oblasti trvalé udržitelnosti. Nové hodnocení je o 22 bodů vyšší než v předchozím roce, což znamená posun z bronzové na zlatou medaili.

„Jsme hrdí na to, že patříme mezi nejlepších pět procent společností hodnocených společností EcoVadis,“ říká Marc Erkens, vedoucí oddělení pro trvalou udržitelnost, novou mobilitu a veřejné záležitosti. „Usilujeme o to, aby trvalá udržitelnost byla zakotvena ve všem, co děláme – v našich řešeních pro zákazníky, firemních procesech, ve vztazích se zaměstnanci i v sociálních aktivitách v rámci našich komunit. Zlatý rating od agentury EcoVadis dokazuje, že jsme na správné cestě k naplnění našeho firemního cíle: urychlovat transformaci směřující k efektivní a trvale udržitelné budoucnosti mobility.“

 

Hodnocení agentury EcoVadis se zaměřuje na čtyři oblasti: životní prostředí, pracovní právo a lidská práva, etiku a trvale udržitelné zásobování. Metodika vychází z mezinárodních standardů pro trvalou udržitelnost (Global Reporting Initiative, United Nations Global Impact, ISO 26000). Na řádný průběh hodnocení trvalé udržitelnosti dohlíží vědecký výbor složený z odborníků na trvalou udržitelnost a dodavatelské řetězce.

 

Agentura EcoVadis byla založena v roce 2007 a s globální sítí více než 85 000 hodnocených společností z více než 160 zemí a více než 200 odvětví je největším poskytovatelem hodnocení trvalé udržitelnosti firem.

 

Zdroj: AC&C Public Relations

2.2.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies