• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Společnost DHL získala po páté v řadě certifikaci pro nejlepší zaměstnavatele Top Employer Global

ilustrační foto
  • Světová jednička v expresní přepravě je jednou ze 14 společností, které byly uznány jako Global Top Employer
  • DHL Express je jedinou společností oceněnou ve všech regionech
  • Společnost DHL Express byla zároveň oceněna jako Top Employer pro Českou republiku pro rok 2019.

Společnost DHL Express, světová jednička v logistice a expresním doručování se stala po páté v řadě certifikovaným globálním zaměstnavatelem. Top Employers Institut udělil prestižní cenu Top Employer Global společnosti DHL poté, co bylo v 61 zemích certifikováno její oddělení lidských zdrojů. DHL je po páté v řadě mezi 14 nejlepšími globálními zaměstnavateli a je jedinou společností oceněnou ve všech regionech.

„Mít motivované a angažované zaměstnance je páteří našeho byznysu. Nadšení, loajalita a profesionalita našich sto tisíc zaměstnanců jsou zárukou, že našim zákazníkům poskytujeme nejlepší služby a také naší konkurenční výhodou,” říká John Pearson, generální ředitel DHL Express. „Získání certifikátu Top Employer Global po páté v řadě je obrovským oceněním investic, které vkládáme do našich zaměstnanců a kvality práce, kterou odvádí každý den.”

„Všechno to začíná u našich zaměstnanců. Máme motivované zaměstnance, kteří jsou zaměření na zákazníka a pro jeho spokojenost udělají všechno. S takovými různorodými a opravdu globálními zaměstnanci hraje naše HR oddělení důležitou roli při vytváření atraktivních pracovních podmínek, které přilákají a udrží ve firmě opravdové talenty, pomáhá vytvářet síť, která funguje jako jeden tým – As One a zajišťuje úspěch našeho podnikání v rychle se měnícím světě,” říká Regine Buettner, výkonná viceprezidentka, Global and Europe HR, DHL Express. „Získat ocenění nejlepších světových zaměstnavatelů od prestižní nezávislé organizace, jakou je Top Employers Institute, je obrovským uznáním naší snahy, se kterou v DHL budujeme místo, kam zaměstnanci rádi chodí a kde naplno využívají svůj potenciál.”  

V České republice byl společnosti DHL Express stejně jako v loňském roce udělen certifikát Top Employer Czech Republic za vynikající pracovní prostředí, které vytváří pro své zaměstnance. „Je to skvělá zpráva a velmi důležitý krok pro nás i naše zaměstnance v České republice. Společnost DHL byla certifikována jako Top Employer v sedmnácti dalších evropských zemích, díky tomu můžeme používat obě prestižní značky, Top Employer Česká republika i Top Employer Evropa,“ říká John Cornish, ředitel společnosti DHL Express pro Českou republiku a střední Evropu. „Certifikát Top Employer obdrží pouze ti nejlepší světoví zaměstnavatelé a je důkazem, že se společnost DHL Express v České republice a ostatních evropských zemí skvěle stará o své zaměstnance – od jejich náboru a přijetí ve firmě přes rozvoj a práci s talenty. Naši zaměstnanci jsou skvělými profesionály, kteří díky svému nasazení a přístupu poskytují prvotřídní služby našim zákazníkům. Jsme výjimeční tím, že naši zaměstnanci pracují jako jeden tým, a velmi si vážíme ocenění, které mimo jiné vyzdvihuje jedinečnost naší firemní kultury,“ doplňuje Dagmar Vacková, ředitelka divize lidských zdrojů pro Českou republiku a střední Evropu. 

Udělení certifikátu Top Employer je uznáním dosažených úspěchů pro společnosti, které poskytují nejlepší pracovní podmínky. Prvním krokem pro získání certifikátu je provedení průzkumu osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů: komplexní analýza této oblasti v organizaci. Po skončení průzkumu určí institut nejlepší zaměstnavatele, kteří dosáhli požadovaných standardů a ocení je certifikátem Top Employer. Než potvrdí certifikaci, ověří svá zjištění prostřednictvím auditu třetí strany. Regionální a globální certifikace nabízí další uznání zaměstnavatelů, kteří se zaměřují na zlepšování pracovních podmínek v rámci celé organizace a světa. DHL Express byla převážně oceněna za své skvělé výsledky v oblasti vedení lidí a rozvoje talentů.

 

Zdroj: DHL Express (Czech Republic)

11.3.2019

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies