• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Společnost cargo-partner spouští vlastní celoevropskou burzu přeprav „Road Carrier Platform“

ilustrační foto

Burza Road Carrier Platform společnosti cargo-partner je v provozu od 7. listopadu 2016. Tato databanka přeprav zjednodušuje vyhledávání aktuálních nabídek nákladů, dostupné kapacity vozů a poskytuje cenné informace pro efektivní vytěžování.

Mezinárodní poskytovatel přepravních a informačně-logistických služeb cargo-partner spolupracuje při zajišťování silničních přeprav po celé Evropě s řadou vybraných dopravců. Road Carrier Platform zjednodušuje proces výběru a podporuje celofiremní řízení kvality. Od listopadu 2016 bude společnost cargo-partner zadávat veškeré objednávky přepravy výhradně přes Road Carrier Platform. Dopravci, kteří se zaregistrují a poskytnou požadované dokumenty a doklady o kvalitě, získají úplný přístup ke všem poptávkám na silniční přepravy.

Zajištění kvality

Po nahrání všech přepravních dokumentů a zvláštních povolení provede cargo-partner jejich ověření a konečné potvrzení. Automatické systémové upomínky zajišťují, že dokumenty jsou vždy aktuální.

Minimalizace jízd naprázdno

Přepravci mohou definovat jak své speciální schopnosti a možnosti, tak upozorňovat na svá aktuálně volná vozidla. Zajistí si tak cílené poptávky na přepravy a nejefektivnější vytížení. Dále mohou pomocí platformy Road Carrier Platform vyhledávat dostupné náklady a zasílat nabídky přímo ze systému. Tím se zjednodušuje komunikace a minimalizují jízdy naprázdno.

Optimalizace cen

Platforma Road Carrier Platform umožňuje přepravcům snadné prohlížení všech cenových nabídek, které ze systému zaslali, včetně nákladů, které nakonec nezískali. Pomocí tohoto přehledu může každý přepravce doladit své ceny v závislosti na poptávce.

Více informací: http://www.carrierplatform.com

 

Zdroj: cargo-partner ČR

25.11.2016

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.