• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Snížíme vaši nejistotu

ilustrační foto

Současná pandemie koronaviru je pro logistické operátory zcela novou zkušeností, s níž se musí vyrovnat. Problémy působí hlavně výkyvy v poptávce po zboží, které logistické firmy skladují a distribuují pro své zákazníky.

Jak ukazují zkušenosti společnosti MD logistika, velkou zátěží prochází především výrobci a prodejci potravin i dalšího FMCG zboží, kteří zaznamenávají velké výkyvy v poptávce, na něž musí jejich distribuční řetězec rychle reagovat. „Chceme proto firmám v podobné situaci vyjít vstříc a pomoci omezit nejistotu týkající se nepředvídatelných výkyvů v prodeji jejich zboží v budoucích týdnech a měsících. Díky novému a efektivnějšímu uspořádání našeho skladu v Praze – Horních Počernicích jsme stále schopni zde nabídnout paletová místa pro uskladnění zboží. Pro řadu našich obchodních partnerů je to cenná služba s ohledem na kolaps poptávky u určitého zboží a naopak enormní nárůst poptávky po jiném,“ říká obchodní manažerka MD logistiky Kateřina Kačírková.

Sklad se nachází v blízkosti dalších logistických center na křižovatce české dálniční sítě v centru Čech. Je držitelem certifikátu veterinární správy pro skladování potravin a řady dalších certifikací. MD logistika navíc dbá na zvýšenou hygienickou bezpečnost, a proto i provozní prostory v Horních Počernicích prochází pravidelnou dezinfekcí, která likviduje bakterie i viry. Sklad tak nabízí skutečně bezpečnou základnu pro zboží zákazníků.

 

Zdroj: MD logistika

1.4.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies