• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Skupina Packeta představila své služby a produkty na největší evropské e-commerce konferenci Deliver v Amsterdamu

Ilustrační foto | Packeta

Skupina Packeta, která vlastní přední českou logisticko-technologickou společnost Zásilkovna, se zúčastnila největší e-commerce konference v Evropě Deliver. Na akci se pravidelně setkávají přední osobnosti byznysu a logistiky z desítek evropských zemí. Packeta v čele se svojí CEO Simonou Kijonkovou a dalšími zástupci top managementu ze všech evropských firem ve skupině Packeta představila své produkty a služby, především roboty PackMany, ZBOXy, ekologické a samoobslužné automatické výdejní boxy, elektrokolo, na němž v rámci pilotního projektu rozváží zásilky v poslední zelené míli nebo prototyp auta na vodíkový pohon.

„Skupina Packeta je dnes skvělým logistickým partnerem pro e-commerce v rámci střední a východní Evropy a funguje také jako digitální platforma pro internetové obchody do 34 zemí, účast na akci evropského významu, jakým je Deliver, je pro nás nezbytností. Jsem ráda, že naše výstavní expozice budila velkou pozornost a mohli jsme naše služby a produkty představit zástupcům firem z celé Evropy. Jako jediná česká firma jsme rozhodně měli, co nabídnout. Jako první v České republice jsme přišli se Z-BOXy, které nepotřebují napojení do elektrické sítě a napájí se prostřednictvím solárních panelů, ve třech zemích Evropy jich nyní máme více než 3 500 a řadíme se tak mezi přední evropské hráče v oblasti lockerů. Představili jsme také naše PackMany, v tomto specifickém způsobu sortingu jsme byli první v Evropě,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta. „Věřím, že nám desítky osobních schůzek s novými potenciálními partnery a získané kontakty pomohou s další expanzí na zahraničních trzích.“

V letošním roce se Deliver konal na 4500 metrech čtverečních plochy, uskutečnilo se na 30 přednášek a 3 500 předem smluvených osobních setkání. Do hlavního města Nizozemí dorazilo 1 500 lídrů evropských firem a 120 vystavovatelů ze 40 zemí.

 

Zdroj: Packeta

15.6.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies