• LogisticNEWS
    O čem se mluví

ŠKODA AUTO vychází vstříc zákazníkům a prodlužuje záruku na nové vozy i vlastní prodlouženou záruku o tři měsíce

ilustrační foto

V uplynulých týdnech mělo mnoho zákazníků značky ŠKODA kvůli dopadům pandemie koronaviru Covid-19 omezenou možnost uplatnit vůči prodejcům vozů značky ŠKODA své garanční nároky. Z tohoto důvodu prodlouží ŠKODA AUTO, jako gesto dobré vůle, zákazníkům svou záruku na nový vůz a případně také svou prodlouženou záruku. ŠKODA toto opatření brzy zavede na všech mezinárodních trzích s výjimkou Číny.

Stanislav Pekař, vedoucí After Sales ŠKODA AUTO, zdůrazňuje: „Z důvodu aktuální pandemie koronaviru Covid-19 vycházíme vstříc našim zákazníkům a prodlužujeme záruky poskytované společností ŠKODA AUTO o tři měsíce. Díky tomuto rychlému, jednoduchému a závaznému opatření je plánování návštěv servisu u smluvních partnerů značky ŠKODA mnohem jednodušší.“

Prodloužení ŠKODA záruk se vztahuje na všechny vozy značky ŠKODA po celém světě, s výjimkou vozů vyrobených v Číně nebo určených pro čínský trh. Předpokladem pro uplatnění je, že ŠKODA záruka na nové vozy či ŠKODA prodloužená záruka skončí v období od 1. 3. 2020 do 31. 5. 2020. Nově prodloužená lhůta skončí tři měsíce po uplynutí původní ŠKODA záruky pro nové vozy či ŠKODA prodloužené záruky, nejpozději však 31. srpna 2020, podle toho, co nastane dříve.

Omezení počtu najetých kilometrů v rámci ŠKODA prodloužené záruky, jakož i další podmínky pro uplatnění případných vad, zůstávají nadále v platnosti i po jejím prodloužení. Pokud je na některém z trhů, kde značka ŠKODA působí, poskytována ŠKODA záruka na nový vůz s omezeným kilometrovým nájezdem, zůstává i toto omezení v platnosti. Pokud by se prodloužení ŠKODA záruky na nový vůz překrývalo se začátkem ŠKODA prodloužené záruky, posouvá se začátek ŠKODA prodloužené záruky bezplatně o další tři měsíce.

Tímto prodloužením záručních lhůt vychází automobilka dobrovolně vstříc zákazníkům bez uznání jakékoli právní povinnosti nebo závazku do budoucna.

 

Zdroj: ŠKODA AUTO

11.5.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies