• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Siemens spouští partnerský program pro operační systém průmyslového internetu věcí MindSphere

ilustrační foto

Siemens v České republice spustil globální partnerský program MindSphere a vytváří široký ekosystém pro průmyslový internet věcí. Program otevírá partnerům nové obchodní příležitosti jak v České republice, tak na globálních trzích. Zákazníkům z řady oblastí – od průmyslové výroby přes energetiku a infrastrukturu po chytrá města – zajistí dostupnost špičkových služeb a řešení na míru.

• MindSphere partneři v České republice: Unicorn Systems, VDT Technology a.s., DEL

• Úrovně spolupráce – stříbrný, zlatý a platinový partner

• MindSphere: otevřený operační systém a cloudové řešení pro průmyslový internet věcí

 

Partnerský program MindSphere

Program otevírá nové obchodní příležitosti v oblasti průmyslového internetu věcí

pro vývojáře aplikací, systémové integrátory, konzultanty, výrobce a dodavatele průmyslových zařízení a řešení ze světa IT, automatizace, elektrotechniky či jiných technických oborů. „Průmyslový internet věcí dává digitalizaci nový rozměr a nabízí zcela nové možnosti. Partnerský program MindSphere představuje pro partnery zajímavou příležitost, jak vyvíjet ziskové aplikace a digitální služby a podílet se

na rozvoji tohoto fenoménu,“ vysvětluje Eduard Palíšek, generální ředitel Siemens Česká republika.

 

Operační systém MindSphere

MindSphere je otevřený operační systém a cloudové řešení pro průmyslový internet věcí, který umožňuje využívat technologická data k optimalizaci procesů, snižování nákladů, zvyšování efektivity a produktivity. MindSphere otevírá možnosti ke vzniku nových obchodních modelů a příležitostí v různých oblastech od průmyslové výroby přes energetiku, železniční a silniční dopravu, logistiku až po chytrá města.

 

Unicorn – zlatý partner MindSphere

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující robustní informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií, která jsou rozšířena a užívána mezi nejvýznamnějšími podniky z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. „Unicorn rozvíjí pilotní projekty s využitím operačního systému MindSphere jak u komerčních zákazníků, tak v oblasti výzkumu a vývoje. Naši zákazníci potřebují technologii, která pracuje na systému otevřených dat a umožňuje tak další rozvoj. Přesně to systém MindSphere a partnerství Siemens nabízí,“ říká Jan Jaroš, generální ředitel Unicorn Technology. 

 

VDT Technology – zlatý partner MindSphere

Společnost VDT Technology je mladá česká společnost, která se specializuje

na dodávky bezpečnostních řešení a služeb. Využitím moderních technologií pomáhá zákazníkům rychle a efektivně se přizpůsobit novým trendům a zákonným požadavkům. „Díky partnerství se společností Siemens můžeme nabídnout našim zákazníkům pokročilá řešení v oblasti průmyslového internetu věcí a pomoci jim vyrovnat se s výzvami digitální transformace,“ vysvětluje Jiří Jirkovský, generální ředitel VDT Technology.

 

DEL – solution partner Siemens

Společnost DEL je dlouholetý partner společnosti Siemens, který dodává řešení

na klíč v oblasti automatizace, elektrotechniky a robotizace směřující do různých odvětví průmyslu, především do strojírenského, automobilového, těžkého a lehkého průmyslu a energetiky. „Z rozšíření spolupráce s firmou Siemens v oblasti MindSphere budou profitovat především naši zákazníci, kterým pomůžeme propojit svět IT a automatizace a naplno využít potenciál průmyslového internetu věcí,“ uvádí Jiří Kabelka, předseda představenstva a výkonný ředitel DEL.

 

Zdroj: Siemens

26.9.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies