• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Savills opět posiluje tým komerčního pronájmu

Veronika Pavlištová, senior industrial konzultant spol. Savills pro Českou a Slovenskou republiku

Pražská kancelář mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills opět posiluje svůj tým. Veronika Pavlištová nastoupila na pozici senior konzultanta se zaměřením na pronájem průmyslových nemovitostí

Veronika působila poslední čtyři roky na pozici Leasing a Marketing manager ve společnosti Panattoni Development Company - developer průmyslových prostor. Byla zodpovědná za business development, marketing a aktivity spojené s výstavbou nových prostor. Podílela se na řadě úspěšných logistických transakcí pro klienty jako je Raben Group u obce Žebrák, Panalpina u obce Pavlov nebo pro společnost Tchibo v Chebu.

 

V Savills se bude Veronika podílet na pronájmu stávajících a nových průmyslových areálů a bude zodpovědná za jednání a vyjednávání nájemních smluv s klienty.

 

Jaroslav Kairz, ředitel oddělení pronájmu spol. Savills pro Českou a Slovenskou republiku, komentuje: „Veroničin nástup do společnosti Savills je dalším v řadě ze strategických kroků s ohledem na rostoucí obchodní příležitosti v oblasti průmyslových nemovitostí v České a Slovenské republice. Pro svou stávající pozici získala Veronika neocenitelné zkušenosti u jednoho z největších developerů průmyslových ploch v regionu. V kombinaci s mými zkušenostmi působením na straně developera máme možnost vybudovat opravdu skvělý a jedinečný tým na trhu. Jsem nadšen z naší budoucí spolupráce!"

 

Veronika Pavlištová, senior industrial konzultant spol. Savills pro Českou a Slovenskou republiku, dodává: „Jsem potěšena, že jsem se stala součástí týmu Savills a že budu působit mezi klíčovými hráči na trhu s nemovitostmi. Těším se na využití svých dosavadních zkušeností a možnost přispět k posílení pozice oddělení s průmyslovými nemovitostmi společnosti Savills."

 

Zdroj: Savills CZ

6.4.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies