• LogisticNEWS
    O čem se mluví

SAVILLS JE NOVÝM SPRÁVCEM NEMOVITOSTÍ SPOLEČNOSTI IMMOFINANZ V ČR

ilustrační foto

Mezinárodní realitní poradenská firma Savills získala zakázku od společnosti IMMOFINANZ AG. Zakázka se týká správy čtyř kancelářských budov v Praze. Portfolio přechází pod správu Savills od července 2017. 

Součástí portfolia jsou tyto budovy: myhive Pankrác House, Jindrřišská 16, Jungmannova 15 a Airport Business Center. V objektech sídlí přes 70 nájemců včetně firem jako: OMD Czech, GrECo JLT, Celní úřad Praha, CPL Jobs a další. Tým Savills zajišťuje komplexní služby správy nemovitostí a vede ho Petr Machula.

 

Petr Machula, vedoucí oddělení správy nemovitostí Savills Česká republika a Slovensko, říká: “IMMOFINANZ je jedním z nejvýznamnějších investorů ve střední Evropě. Pracoval jsem pro něj hodně let a těší mě, že mohu ve spolupráci pokračovat i pod značkou Savills.”

 

Tim Bretten, evropský ředitel oddělení správy nemovitostí v Savills, komentuje: “S radostí sledujeme, jak naše pražská kancelář získává takto významnou zakázku. Jsem přesvědčený, že rychle rozšíří portfolio spravovaných budov a tým Savills se brzy stane lídrem na českém trhu správy nemovitostí.”

Zdroj: Savills

26.7.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.