• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Savills: Dušan Drábek posiluje oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí společnosti Savills

Dušan Drábek | Savills

Do pražské pobočky mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills nastoupil s okamžitou platností Dušan Drábek na pozici associate director v rámci oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí a bude pracovat po boku Chrise LaRue, vedoucího tohoto oddělení. V Savills se Dušan zaměří především na podporu a plnění požadavků klientů v oblasti logistiky v České republice a na Slovensku.

Dušan přichází do Savills ze společnosti BNP Paribas Real Estate, kde působil jako vedoucí oddělení průmyslových a logistických nemovitostí pro Českou republiku a Slovensko. Zastupoval klienty napříč různými průmyslovými odvětvími, včetně e-commerce, automobilového průmyslu a FMCG, a pomáhal jim s výběrem nových lokalit. Dříve pracoval více než 13 let na různých pozicích v logistické společnosti DB Schenker, nejprve v České republice a poté v rakouské centrále jako Senior Business Development Manager, Automotive & Consumer CL/SCM pro jihovýchodní Evropu.

Chris LaRue, vedoucí oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí, Savills ČR a SR, říká: „Jsme nadšeni, že se Dušan připojil k našemu týmu. Vynikající výsledky, kterých během své kariéry dosáhl, svědčí o jeho znalosti průmyslového trhu. Navíc věříme, že jeho bohaté  zkušenosti v oblasti logistiky a dodavatelských řetězců budou velkou přidanou hodnotou pro nabídku našich služeb a přínosem pro naše klienty.“

„Je mi ctí připojit se ke společnosti Savills, která je jedním z předních světových poradců v oblasti komerčních nemovitostí, a těším se, že budu moci přispět k působivému příběhu růstu této společnosti na českém a slovenském trhu," dodává Dušan Drábek.

 

Zdroj: Savills

18.5.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies