• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Richard Endl je novým vedoucím obchodu pro transport v DHL Supply Chain

Richard Endl

Do nově vytvořené funkce vedoucí obchodu pro transport DHL Supply Chain, předního poskytovatele logistických řešení v České republice, byl jmenován Richard Endl. Hlavní náplní jeho práce bude získávat nové zákazníky, rozšiřovat portfolia služeb současných klientů a usilovat o maximální synergii a zefektivnění přeprav.   

„Rád bych rozvíjel byznys takovým způsobem, abychom dosáhli rovnoměrného rozdělení aktivit do jednotlivých sektorů, a omezili jsme tak negativní vlivy výkyvů ekonomiky. Silný potenciál a možnost růstu vidím hlavně v sektorech Technology, Retail/Consumer a Lifescience/Healthcare. Ve všech těchto oblastech má DHL Supply Chain bohaté zkušenosti a dokáže nabídnout transportní služby s vysokou přidanou hodnotou,“ říká Richard Endl.

Richard Endl (48) přichází do DHL Supply Chain po dvouletém působení ve společnosti Nagel Group, kde pracoval jako vedoucí mezinárodního FTL oddělení. Do té doby získával své obchodní zkušenosti na manažerských pozicích převážně v dopravních a logistických firmách, například v DSV Road, Gistrans Czech Republic nebo v DHL Express. Vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Palackého v Olomouci.

 

Zdroj: AC&C Public Relations

22.7.2019

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies