• LogisticNEWS
    O čem se mluví

PPL zahájilo provoz nového depa, tentokrát posílí Liberecký kraj

Ilustrační foto | PPL

Přepravní společnost PPL CZ s.r.o zahájila provoz nového, v pořadí již 24. depa v České republice, tentokrát v Rochlici v Libereckém kraji.

Svým strategickým umístěním u výpadovky na Prahu je toto druhé depo v Liberci hlavně velkým přínosem pro naše zákazníky. Díky němu v této lokalitě ještě více kapacitně posílíme naši přepravní síť a můžeme zde odbavovat a doručovat větší množství zásilek než doposud, při zachování kvality našich služeb na perfektní úrovni,“ uvádí Petr Horák, generální ředitel PPL CZ s.r.o.

Otevření nového depa tak výrazně přispěje k dalšímu rozvoji naší logistické sítě. Právě díky němu jsou řidiči na rozvozové trase dříve než doposud, což ocení hlavně příjemci zásilek. Z nového depa vyrážejí na čtyři desítky PPL dodávek, které tak denně doručí dalších 6 000 zásilek příjemcům v Libereckém kraji.

Před samotným spuštěním provozu prošel objekt rekonstrukcí, které trvala přes dva měsíce. V současné době depo slouží jen jako rozvozové, ale od podzimu 2021 se počítá s jeho plným využitím i v rámci svozových kapacit.

Spolu s otevřením druhého depa spouštíme v Liberci pilotní provoz elektrododávek a již od minulého týdne můžete potkat v ulicích Liberce první cyklokurýry PPL, podobně jako v Praze, Brně a Hradci Králové Tento krok je jeden z prvních, které realizujeme v rámci naší strategie dosažení plně ekologické přepravy zásilek do roku 2030.

„V této oblasti jsme dlouhodobě vnímali potenciál pro navýšení kapacit. Navíc rozvoj naší logistické infrastruktury je jednou z našich strategických firemních priorit. Letos jsme rozšířili již depo v Humpolci a ve Zlíně a v horizontu měsíců otevíráme i další provozy napříč celou Českou republikou, abychom zabezpečili dostatečné kapacity na vánoční sezonu a umožnili další růst businessu našich zákazníků,“ dodává Petr Horák.

 

Zdroj: PR.Konektor

29.6.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies