• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Park P3 Olomouc kompletní: Poslední prostory obsadí hypermarket Albert

Logistický park P3 Olomouc leží v takřka ideální lokalitě blízké centru města i napojení na dálnici D35. Poslední volné prostory v právě dokončené budově si pronajímá společnost Albert. Významný maloobchodník s potravinami doplní novými skladovacími prostory stávající distribuční centrum, které provozuje v těsném sousedství. Dodatečné logistické kapacity tak zajistí rychlé a plynulé zásobování prodejen v Olomouci i blízkém okolí.

Nová budova F završuje výstavbu parku P3 Olomouc. Hala o rozloze 4 700 m2 zohledňuje prvky udržitelného rozvoje, na střeše se chystá usazení solárních panelů. Také díky tomu aspiruje na certifikaci BREEAM Excellent.

 

Spolupráce se společností P3 nám umožní v daném regionu rychle reagovat na potřeby našich zákazníků. V našich obchodech tak mohou nakupovat stále čerstvější a chutnější potraviny. Synergie s naším stávajícím distribučním centrem byla jedním z důležitých faktorů, který rozhodl o výběru lokality,“ řekl k výběru prostor v P3 Olomouc Julien Bernadet, Acquisition, Asset & Letting Director Albert Česká republika.

 

„Řadu let je Albert v Olomouci naším sousedem, a proto nás nesmírně těší, že se nyní stává i naším partnerem v parku P3 Olomouc. Nová hala vyrůstá jen několik stovek metrů od stávajícího distribučního centra, takže lepší podmínky pro rozšíření byznysu by klient v dané lokalitě hledal skutečně velmi obtížně,“ říká Ondřej Titz, Development Manager ve společnosti P3 Parks.

 

Albert se tak nyní zařadí mezi pestrou paletu nájemců logistického parku P3 Olomouc, jako jsou například společnosti Activa, V-podlahy nebo Trost, který má v areálu prodejnu autopříslušenství. Z logistických společností zde sídlí balíkový přepravce PPL a svůj terminál zde má i globální logistický gigant DHL. Společnost Erreka Plast pak přímo v areálu vyrábí plastové komponenty pro nákladní vozy. Nejen výrobní společnosti kromě napojení na dálnici jistě oceňují i blízkost veřejné dopravy nebo dostatek parkovacích míst pro zaměstnance.

 

Zdroj: Ogilvy

13.7.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies