• LogisticNEWS
    O čem se mluví

P3 připravuje průmyslový park v Myslince u Plzně

Ilustrační foto | P3

Developer a správce průmyslových nemovitostí P3 připravuje v obci Myslinka, která leží cca 15 km od centra Plzně, výstavbu moderního průmyslového parku na míru potenciálním nájemcům. Hlavním lákadlem parku P3 Plzeň Myslinka bude kromě výhodné polohy na jednom z nejžádanějších trhů průmyslových nemovitostí také skvělé napojení na dálnici D5 s možností hladkého tranzitu směrem do Německa a dostatek kvalifikované pracovní síly.

Dokončení výstavby prvních budov se předpokládá na druhý kvartál tohoto roku. V celkem pěti budovách budou k dispozici jednotky od 3 000 m2 do 30 000 m2. V blízkosti parku se nachází autobusová zastávka příměstské hromadné dopravy s napojením na Nýřany i Plzeň.

„P3 Plzeň Myslinka je skvělým místem pro rozvoj výrobního nebo logistického byznysu kvůli blízkosti krajského města a dálnice D5. Díky možnosti výstavby na míru si může nový nájemce halu uzpůsobit přesně podle svých představ, což je v praxi často výhodnější než si pronajmout zdánlivě levnější halu, ale bez možnosti zvláštních stavebních nebo provozních úprav,“ říká Aleš Zacha, Senior Leasing & Development Manager ve společnosti P3.

Zajímavé synergie by mohl přinést fakt, že jen šest minut cesty odsud, v Nýřanech, se nachází park P3 Plzeň, který si velmi oblíbily zejména výrobní firmy a společnosti s orientací na automobilový průmysl. Pro logistiku může být výhodou nejenom přímé napojení na dálnici D5, ale i blízký železniční terminál kontejnerové přepravy.

Park P3 Plzeň Myslinka není jediným průmyslovým parkem, kde P3 aktuálně nabízí možnosti výstavby na míru. V parku P3 Lovosice, který se nachází vedle „drážďanské“ dálnice D8, je k dispozici pro výstavbu na míru až 28 000 m2. Vlajkovým projektem P3 je aktuálně výstavba obchodně průmyslové čtvrti P3 Ostrava Central, kde přímo v širším centru slezské metropole P3 nabídne více než 150 000 m2 prostor vhodných jak pro městskou logistiku, retail a e-commerce, tak i pro lehkou výrobu nebo R&D. Všechny nové budovy staví P3 tak, aby dosáhly na mezinárodně uznávanou certifikaci udržitelnosti BREEAM Very Good.

 

Zdroj: Ogilvy

6.5.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies