• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Ocenění: THIMM získává cenu Axia Best Managed Companies Award 2020

ilustrační foto

Společnost THIMM získala ocenění „Axia Best Managed Companies Award 2020“. Cena je pečetí kvality za vynikající řízení středně velké firmy a uděluje ji auditorská a poradenská společnost Deloitte, magazín WirtschaftsWoche, banka Credit Suisse a Svaz německého průmyslu (BDI). Slavnostní předání ceny se uskutečnilo 15. května v centrále skupiny společností THIMM v Northeimu.

„Z ocenění máme obrovskou radost a jsme na něj také pyšní. Ukazuje, že se strategií a filozofií naší rodinné firmy rostoucí se strategickou předvídavostí se ubíráme správným směrem a činíme správná rozhodnutí,“ říká Mathias Schliep, předseda představenstva skupiny společností THIMM. „Toto ocenění je tak také zvláštním vyznamenáním pro všechny zaměstnankyně a zaměstnance ve všech pobočkách THIMM, kteří touto udržitelně úspěšnou cestou jdou společně s námi.“


Program Axia Best Managed Companies je soutěž, kterou realizuje společnost Deloitte, časopis WirtschaftsWoche, banka Credit Suisse a svaz BDI a je pečetí kvality pro úspěšné středně velké společnosti. Její vizí je vybudovat národní a globální ekosystém výborně řízených středně velkých firem. Důležitým znakem ceny Best Managed Companies je její mezinárodní záběr: Program Best Managed Companies založila společnost Deloitte v 90. letech minulého století v Kanadě a titul se v současné době uděluje již ve 20 zemích světa.


„I skupina THIMM, jako jedna z oceněných společností, přesvědčila svým prvotřídním řízením podniku – velkou vynalézavostí, dlouhodobě směřovanou strategií a silnými strukturami řízení. THIMM tak není jen benchmarkem pro dokonale řízené středně velké společnosti, ale také symbolem budoucnosti Německa jako místa k podnikání,“ zdůrazňuje Lutz Meyer, partner a vedoucí programu pro středně velké společnosti v Deloitte.


Vítězové Axia Best Managed Companies Awards byli vybrání v několikastupňovém procesu. V prvním kole společnosti vyplňují on-line dotazník. V něm uvádějí základní údaje o společnosti a zaměřují se na čtyři základní oblasti ocenění: strategii, produktivitu a inovaci, firemní kulturu a strukturu řízení a finanční výkonnost. Na základě podkladů dodaných uchazeči, jejich vyhodnocení a osobních pohovorů pak rada odborníků Axia Best Managed Companies Award vybere užší seznam. Následně vybírá nositele ocenění porota složená z renomovaných zástupců z hospodářství, vědy a médií.

 

Zdroj: THIMM

20.5.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies