• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Nový mobilní počítač MC3300 pro výrobu, maloobchod a řízení skladového hospodářství od Zebra Technologies

ilustrační foto

Společnost Zebra Technologies (NASDAQ: ZBRA), tržní lídr v oblasti robustních mobilních počítačů, čteček čárových kódů a tiskáren čárových kódů, představila nový produkt určený výrobcům i maloobchodníkům, který výrazně usnadňuje práci při správě skladového hospodářství. Zebra toto nové řešení poprvé představila veřejnosti na výročním veletrhu Národní retailové asociace (National Retail Federation – NRF), který se konal ve dnech 14. - 16. ledna 2018 v Kongresovém centru Jacob K. Javits v New Yorku.

Mobilní počítač MC3300 disponuje řadou praktických řešení, kterými jsou například držák ve tvaru pistole, otočná skenovací hlavice umožňující boční skenování kódů přímo z vysokozdvižného vozíku či možnost přímého skenování pod úhlem 0 až 45 stupňů. To vše s ohledem na maximální ergonomičnost a praktičnost použití.

 

Počítač dokáže skenovat 1D/2D čárové kódy v prakticky libovolných podmínkách v krátkém a dlouhém intervalu. Pomáhá zvýšit rychlost skenování a přesnost a současně zvyšuje produktivitu pracovníků, kteří mají na starosti správu skladů a sledování pohybu zboží uvnitř logistického řetězce. Je lehký, ale přitom velmi odolný. Počítač je vybaven klávesnicí, dotykovým displejem a využívá technologii Android.

 

V souvislosti s Android řešením nabízí Zebra Technologies službu Mobility DNA, která napomáhá jednoduchému nastavení zařízení, jeho aktualizaci, ale také snadnému přechodu z předchozího Windows řešení právě na platformu Androidu.

 

Kvůli neustále se měnícímu prostředí ve skladech je pro zaměstnance těžké rychle se zorientovat a naučit se všem logistickým procesům. S tím také model MC3300 dokáže práci usnadnit, protože díky Wi-Fi připojení, funkci push-to-talk a dlouhé výdrži baterie velmi snadno a rychle propojuje pracovní týmy.

 

Spolu s dotykovým počítačem MC3300 byl představen také ultra robustní počítač VC80x, který se upevňuje přímo na manipulační vozíky. Počítač se vyznačuje odolností proti prachu a vodě. Lze s ním pracovat dokonce v mrazírnách, protože díky preciznímu snímači a technologii zahřívání zabraňuje kondenzaci a citlivý dotykový monitor umožňuje ovládání aplikací i v rukavicích. Počítač je snadno propojitelný s dalšími produkty společnosti Zebra Technologies, tedy i s modelem MC3300.

 


 

Jeff Schmitz, marketingový ředitel, Zebra Technologies:

"Maloobchodníci potřebují mít dokonalý přehled napříč všemi nákupními a prodejními kanály tak, aby zajistili, že pro své zákazníky budou mít přesně to co chtějí, kdy to chtějí a kde to chtějí. Na veletrhu NRF představila společnost Zebra řešení, která umožňují monitorování logistických řetězců v reálném čase. To pomáhá maloobchodníkům činit rychlá a správná rozhodnutí vedoucí ke zvyšování prodejů, získávání nových zákazníků i konkurenčních výhod.“

 


 

Zdroj: PRAM Consulting

15.2.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies