• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Na silnice vyráží kamion s florbalovými esy Tatranu Střešovice

Ilustrační foto | ESA

Společnost ESA logistika uvedla do provozu skříňový návěs v barvách extraligového florbalového klubu Tatran Střešovice. Firma se již v loňském roce stala partnerem klubu a také generálním partnerem filmu, který Tatran o své třicetileté historii natočil ve spolupráci s Českou televizí. Kamion v klubových barvách je dalším krokem této spolupráce.

„Tatran je nejstarším a historicky nejúspěšnějším českým florbalový klubem, a protože dobré příklady táhnou, pomáhá přivádět ke sportu již několik generací českých dětí. To v dnešní době považujeme za velmi důležité, a proto jsme se rozhodli spolupráci s klubem prohloubit a dali mu nově prostor i na našem návěsu,“ říká manažer marketingu společnosti ESA logistika Jindřich Karas.

Boky návěsu jsou v tradiční červené barvě Tatranu a dominuje jim výrazné klubové logo plus trojice skutečných hráčských hvězd klubu. Hráč s florbalkou a číslem 35 je Marek Beneš, český reprezentant a podle uznávané ankety švédského online magazínu Innebandymagazinet aktuálně čtvrtý nejlepší hráč světa. Hráč s číslem 71 je Ondřej Němeček – český reprezentant, kapitán Tatranu a jeden z nejlepších tuzemských obránců. Třetím hráčem (č. 8) je Jonáš Kreysa, juniorský mistr světa a nejlepší střelec Tatranu v právě probíhajícím extraligovém play-off. Na zadních nakládacích dveřích návěsu jsou na bílém podkladu vyvedeny symbolické siluety florbalistů a logo ESA logistika jako oficiálního partnera týmu. „Kamion bude nasazen ve vnitrostátní dopravě, takže bude propagovat tým prakticky po celé České republice a na Slovensku,“ doplňuje Jindřich Karas.

Kamionové návěsy jsou díky svému neustálému pohybu na frekventovaných silnicích velmi účinnými komunikačními nosiči. Plocha boční stěny skříňového návěsu je více než 35 m2, což téměř třikrát převyšuje plochu běžného billboardu (12,2 m2). Totéž nabízí druhá stěna návěsu. Další plocha je pak na jeho zádi, a to vše v neustálém pohybu po místech s vysokou koncentrací lidí.

Vzájemná spolupráce mezi Tatranem a společností ESA logistika probíhá v několika rovinách. Loga partnera jsou nejen na domácí palubovce Tatranu a světelných tabulích, ale lze je vidět i v televizních přenosech extraligových utkáních. Další benefity se týkají zaměstnancům firmy – ti získají možnost aktivně se zúčastnit tréninků nebo zápasového dne „A“ mužstva Tatranu a také limitovanou možnost bezplatné návštěvy ligových zápasů.

Týmy Tatranu Střešovice získaly v historii ligových soutěží celkem 46 titulů mistra České republiky, 19 titulů vicemistra a 8 bronzových medailí. Nejúspěšnější sezónou v historii je sezóna 2014/2015, kdy elitní týmy Tatranu zvítězily v kategoriích mužů, juniorů i dorostenců. V sezóně 2016/2017 pak muži získali bronz, junioři, dorostenci a veteráni se stali mistry ČR.

 

Zdroj: ESA

12.4.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies