• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Michal Červenka se v DKV zaměří na fleetové zákazníky

Michal Červenka

Společnost DKV Euro Service, jeden z předních poskytovatelů služeb mobility pro firmy v Evropě, přijala na nově vzniklou pozici obchodního manažera pro fleetové zákazníky v České republice a na Slovensku Michala Červenku. Do DKV přichází po čtrnáctiletém působení ve společnosti LeasePlan.

„DKV se doposud zaměřovala především na služby dopravcům a drobným živnostníkům. V tomto segmentu má v Čechách a na Slovensku vybudovanou velice silnou pozici. Mým úkolem je rozšířit obchodní aktivity směrem k fleetovým zákazníkům. Jsem rád, že mohu zúročit všechny své dosavadní zkušenosti a využít je v oblasti, která je mi blízká a ve které vidím obrovský potenciál dalšího růstu společnosti,“ říká M. Červenka.

Michal Červenka (43) přichází do DKV ze společnosti LeasePlan, kde působil od roku 2005 nejdříve na obchodních pozicích, následně vedl oddělení péče o korporátní zákazníky a v posledních dvou letech byl ve funkci zástupce obchodního ředitele. Před nástupem do společnosti LeasePlan pracoval na pozici Key Account Manager v Českých radiokomunikacích a Českém Telecomu.

Michal Červenka je ženatý a má dva syny. K jeho zálibám patří kromě rodiny jízda na motorce a četba, zajímá se především o válečnou historii 20. století.

 

Zdroj: AC&C Public Relations

13.2.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies