• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Michaela Semanová jmenována novou vedoucí oddělení správy nemovitostí a majetku pražské kanceláře Savills

Michaela Semanová, vedoucí oddělené správy nemovitostí pražské kanceláře Savills

Savills jmenovala s okamžitou platností Michaelu Semanovou na pozici vedoucí oddělení správy nemovitostí a majetku své pražské kanceláře. Michaela je zodpovědná za vedení portfolia stávajících klientů a za rozvoj nových obchodních aktivit. Nahrazuje na této pozici Petra Machulu, který ve společnosti již nepůsobí.

Michaela nastoupila do společnosti Savills v listopadu 2017, kdy byla oznámena akvizice se spol. SB Property Services specializující se na správu nemovitostí, ve které byla Michaela jednatelkou a zakládající partnerkou. Michaela má více než 20leté zkušenosti v oboru správy nemovitostí a asset managementu ve střední a východní Evropě, zejména v sektoru kanceláří a nákupních center. V listopadu 2018 se Michaela stala úplně první vítězkou nové kategorie soutěže CIJ Awards 2018 ČR – “Leading Female Property Professional” a v dubnu 2019 triumfovala v soutěži HOF (Hall of Fame) Awards 2019 ve stejné kategorii.

Portfolio oddělení správy nemovitostí a majetku společnosti Savills v České republice a na Slovensku se v posledních měsících výrazně rozšířilo, a to na základě tří hlavních mandátů od společností KGAL Investment Management Group GmbH, CIMEX GROUP a IMMOFINANZ. Tyto tři společnosti stávající portfolio rozšířily přibližně o 237 500 metrů čtverečních. Celkový objem komerčních nemovitostí spravovaných spol. Savills tak nyní dosahuje 411 000 metrů čtverečních s hodnotou spravovaných aktiv přibližně 1 miliarda EUR, včetně kancelářských budov, průmyslových parků, mixed-use aktiv a maloobchodních projektů. Vedle rozšíření portfolia se rozrostlo za uplynulý rok o 50 % i samotné oddělení, které má v současné době 35 zaměstnanců.

Stuart Jordan, výkonný ředitel společnosti Savills, k reorganizaci říká: „Jsem potěšen, že Michaela přijala rozšíření své role na vedoucí oddělení správy nemovitostí a majetku. Byla hybnou silou integrace týmů po akvizici a během posledních tří let přispěla k růstu jak portfolia, tak týmu. Díky tomu jsme dobře připraveni i nadále poskytovat ty nejlepší služby našim klientům a jejich aktivům pod naší správou.“

Michaela Semanová, vedoucí oddělené správy nemovitostí pražské kanceláře Savills, říká: „Základy oddělení jsou pevné, a to díky Petru Machulovi, který byl při založení spol. Savills v Praze nedílnou součástí úspěšného budování této služby pro naše klienty. Velmi se těším na rok 2021, na vedení mého týmu a našich obchodních aktivit.“

 

Zdroj: Savills

11.1.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies