• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Mezinárodní unie silniční dopravy ocenila řidiče ESA logistika

Ocenění řidiči společnosti ESA logistika

Zástupce sdružení ČESMAD Bohemia předal pětici řidičů společnosti ESA logistika čestné diplomy Mezinárodní unie silniční dopravy (IRU – International Road Transport Union). Jedná se o speciální ocenění pro řidiče, kteří splní stanovené podmínky, a o jeho udělení rozhoduje přímo výkonné předsednictvo unie.  

Ocenění řidiči musí aktivně a řádně vykonávat svoji profesi nejméně dvacet let, a to k plné spokojenosti svého zaměstnavatele. Pro stejnou dopravní společnost pak musí pracovat alespoň pět let a mít jako profesionální řidič na svém kontě minimálně 1 000 000 km bez toho, aby během posledních dvaceti let způsobil vlastní vinou závažnou dopravní nehodu s následným úrazem. Přísné měřítko platí i pro přestupky – během posledních pěti let nesmí oceněný řidič spáchat vážný dopravní, celní nebo jiný administrativní přestupek. Čestný diplom lze také konkrétní osobě udělit pouze jednou.

Diplomy si z rukou Zdeňka Zahrádky, který zastupoval sdružení ČESMAD Bohemia jakožto člena Mezinárodní unie silniční dopravy, ve druhém květnovém týdnu převzali následující řidiči společnosti ESA logistika:

  • Roman Ryska, řidič mezinárodní kamionové dopravy
  • Jaroslav Dvořák, řidič vnitrostátní kamionové dopravy, středisko Kladno
  • Jan Kváča, řidič vnitrostátní kamionové dopravy, středisko Kladno
  • Miroslav Vesecký, řidič vnitrostátní kamionové dopravy, středisko Kladno
  • Aleš Pilař – řidič vnitrostátní kamionové dopravy, středisko Chrudim

Během slavnostního předávání řidičům poděkoval a vyslovil uznání generální ředitel společnosti ESA logistika Marek Cvačka a dispečeři z příslušných dopravních středisek předali oceněným řidičům věrný model kamionu, s nímž jezdí v barvách ESA logistika. „Přestože dnešní moderní vozidla zvyšují bezpečnost silničního provozu a řidičům částečně usnadňují práci, při aktuální hustotě dopravy a potřebě dojet včas na místo určení je to stále profese stresující a nesnadná. Proto jsme rádi, že jsme mohli ocenit naše kolegy – řidiče, kteří splnili přísné podmínky pro udělení čestného diplomu. Jejich bezchybné práce a věrnosti naší firmě si velmi vážíme,“ říká manažer marketingu společnosti ESA logistika Jindřich Karas.

Mezinárodní unie silniční dopravy reprezentuje 3,5 milionu firem z celého světa podnikajících v autobusové, nákladní i taxi dopravě z více než stovky zemí celého světa. Unie byla založena v Ženevě v roce 1948.

 

Zdroj: Czech P.R.

13.5.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies