• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Logistiku značky ŠKODA čeká plánovaná generační výměna

Jiří Cee

Legenda logistiky značky ŠKODA Jiří Cee odchází a pomyslné žezlo vládce logistiky celé automobilky s důvěrou předává svému nástupci. Tím je David Strnad, jenž pro značku ŠKODA AUTO pracuje již od roku 2000. Manažerské pozice v oblasti výroby a logistiky zastává od roku 2008. Své první zahraniční zkušenosti v rámci koncernu začal sbírat v roce 2010, kdy měl možnost prostřednictvím rozvojového programu pro mladé manažery působit v provozu koncernové značky Audi v Neckarsulmu. Od roku 2014 se stal ve Škoda Auto vedoucím plánování logistiky se zodpovědností za plánování ve všech závodech firmy v Česku i zahraničí. Poslední dva roky vedl logistiku Volkswagen Group v ruské Kaluze.

Jiří Cee, oceněný v roce 2019 za celoživotní přínos pro logistiku, předává funkci vedoucího logistiky značky ŠKODA po dvaceti letech plných tvrdé práce. Během nich měl možnost využít svých dlouholetých zkušeností z výroby, do které nastoupil už v roce 1980.

„Dokonalá znalost potřeb výroby pro mě byla velmi důležitá, bez té si své následné angažmá v logistice nedovedu představit“, říká Jiří Cee a pokračuje: „K logistice mě přivedla touha po vytvoření systému, který by výrobu učinil rychlejší, plynulejší, kvalitnější a lehčí pro lidi pracující na výrobních linkách. Mám rád dokonalost a logistika mi umožnila se o ni pokusit. Byla to dlouhá a zdaleka ne vždy jednoduchá cesta; Na jejím konci je však dnes plně fungující systém, který nejenže obstojí v konkurenci s obdobnými systémy ostatních značek koncernu, ale v mnohém je dokonce předčí. Jsem velmi rád, že jsem v životě dostal šanci být aktivní součástí něčeho tak skvělého, jako je logistika značky ŠKODA a navíc obklopen tak skvělým týmem, jaký jsem měl. Je čas podobnou šanci nabídnout dalším, kteří jsou schopni vše posunout zase o kus dál. David je skvělý odborník, ve kterého mám já i celý tým logistiky značky ŠKODA plnou důvěru“.

 

Jiří Cee Strnad David

 

Nezbývá, než Jiřímu poděkovat za skvěle odvedenou práci a popřát mu, aby ho i v zaslouženém důchodu provázela touha po tom brát život jako hru, jejíž jedinou perspektivou je vítězství.

 


 

Významné ceny získané v období působnosti Ing. Jiřího Cee v Logistice značky:

2012  | 1.místo – Innovationstag Logistik, Martorell

2013  |  1.místo – Innovationstag Logistik, Wolfsburg

2014  |  GRYF Supply Chain Award - Ocenění logistické osobnosti roku, Praha, Česká republika

2014  | 1.místo – European Gold Medal in Logistics and Supply Chain, Brussel

2015  |  3.místo – InnovationstagLogistik, Leipzig

2016  |  1.místo – WorldStarPackaging Awards

2017  |  1.místo – Ekologický logistický projekt roku, Česká republika

2017  |  1. místo - ČLA, Logistický projekt roku, Česká republika

2018  |   2.místo – European Gold Medal in Logistics and Supply Chain, Brussel

2018  |  Ocenění pamětní medailí UPCE za celoživotní přínos fakulty

2019  |  CZECH LOGISTICS HALL OF FAME – ocenění za celoživotní přínos pro logistiku, Praha, Česká republika

 

 

4.3.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies