• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Linde Material Handling a Lucie Výborná zvou na závod vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2017

ilustrační foto

Česká pobočka společnosti Linde Material Handling (Linde MH), výrobce manipulační techniky a poskytovatele logistických řešení, a moderátorka Lucie Výborná připravily videopozvánku na 10. ročník legendárního závodu Ještěrka Cup 2017. Unikátní mistrovství řidičů vysokozdvižných vozíků se koná v sobotu 2. září v Praze na Letenské pláni.

Letos to bude velké, slibuje v aktuální videopozvánce oblíbená moderátorka Lucie Výborná. Tradiční soutěž nejlepších řidiček a řidičů vysokozdvižných vozíků totiž slaví 10. výročí. Diváci se mohou těšit na nevšední a velmi náročné disciplíny, v nichž závodníci na cestě za vítězstvím předvedou to nejlepší ze svého řidičského umění. Zápolit budou v rychlosti, přesnosti a schopnosti bezpečné manipulace, to vše navíc na dvou typech skladových vozíků – na retraku a čelním vozíku.

Na fanoušky Ještěrka Cupu čeká také bohatý doprovodný program: sportovně-zábavní areál bude připraven uvítat na svých atrakcích malé i velké návštěvníky, o hudební zážitek se postará kapela Support Lesbiens a k dispozici bude rovněž velký výběr občerstvení. A protože Ještěrka Cup slaví kulaté narozeniny, nebude chybět ani obrovský narozeninový dort.

Linde Ještěrka Cup 2017 se uskuteční v sobotu 2. září 2017 od 8.30 hod. na Letenské pláni (naproti stadionu fotbalové Sparty). Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

 

Videopozvánka s Lucií Výbornou zde >>

 

Zdroj: Crest Communications

9.8.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.