• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Liftago doporučuje zachytávat nakažené zaměstnance již doma

logo Liftago

Místo testování potenciálně nakažených zaměstnanců na pracovišti a transportu zachycených případů zpět domů za Liftago doporučujeme hromadně distribuovat rychlotesty zaměstnancům domů.

Dojte k razantnímu snížení rizika nákazy, konkrétně:

  •     snížením rizika kontaktu mezi zaměstnanci před testováním,
  •     snížení rizika dalšího přenosu při cestě do zaměstnání a po pozitivním testu zpět z něj.

 

Tracking

Stačí udržovat plán směn zaměstnanců s adresami bydliště a před první směnou zavézt první sadu testů přímo od dodavatele nebo z pracoviště. Další testovací sady si již negativně testovaní zaměstnanci mohou vyzvednou na pracovišti. Sníží tak riziko pro podnik i pro ostatní spoluobčany. Méně nakažených bude chodit cestou do práce přes obchody a veřejnou dopravu.

 

Liftago takové požadavky zaměstnavatelů řeší - pokrývá totiž v podstatě celou ČR sítí dvou tisíc kurýrů ve dvacítce největších měst ČR a softwarem na plánování okamžitých hromadných závozů - do 60-120min nebo na přesný čas, ale hromadně s nízkými náklady.

 

"Důrazně zaměstnavatelům doporučujeme zachytávat nakažené zaměstnance již doma, kam jim mohou první sadu rychlotestů bezkontaktně doručit. Vyhnou se tak složitým bezpečnostním procesům na pracovišti a sníží riziko nákazy i pro spoluobčany při cestě do práce a z ní. Hromadné závozy po celé ČR dokážeme automaticky zrealizovat během pár minut, pro menší podniky stačí i svépomoc," říká Ondřej Krátký, spoluzakladatel a ředitel, Liftago, a.s.

 

 

 

Zdroj: Liftago

3.3.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies