• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Letošní SpeedCHAIN Slovakia představí zítřek logistiky

ilustrační foto

Po velmi úspěšném loňském startovacím ročníku logistické konference SpeedCHAIN Slovakia se letos ve dnech 1. a 2. června uskuteční její druhý ročník. V krásném prostředí Zochovy chaty v Modre pri Pezinku se opět sejdou přední osobnosti slovenské i středoevropské logistiky a dopravy i odborníci z prostředí výrobních a obchodních firem, aby se seznámili s aktuálními trendy ve svém oboru. Letošní SpeedCHAIN Slovakia se koná pod heslem Logistika, lidé a procesy a bude tedy zaměřen na stále významnější problematiku interakce lidí s nastupujícím Průmyslem a Logistikou 4.0. Automatizace, robotizace a v centru toho všeho lidé, podnikatelé, výzkumníci, pracovníci, zákazníci. O podrobnostech jsme hovořili s manažerkou konference Lucií Padevětovou z pořadatelské společnosti RELIANT.

Co mohou účastníci od letošního SpeedCHAIN Slovakia očekávat?

Letošní slovenský SpeedCHAIN navazuje na úspěšný první ročník a podobně jako loni i letos se soustředí na to, co hýbe světem logistiky. Už dnes je zřejmé, že logistické firmy nikde na světě – a zejména u nás, ve střední Evropě a na Slovensku – nemají na vybranou. Buď dokáží naskočit do již jedoucího vlaku aktuálních trendů automatizace, robotizace, které se shrnují pod pojmy Logistika 4.0 a Průmysl 4.0. Anebo nebudou stačit tomu novému, co právě otevírá dveře, a co v příštích letech změní nejen dopravu, logistiku či průmysl vůbec, ale zřejmě promění celou společnost. Schopnost poskytovat služby bude záviset právě na zapojení se do těchto nových trendů. SpeedCHAIN Slovakia se stane právě tím místem, kde o nových trendech budou hovořit nejen akademičtí odborníci, ale také zkušení odborníci z podnikatelské praxe.

Jakou zkušenost přinesl loňský první ročník SpeedCHAIN Slovakia?

Splnil vše, co od něj pořadatelé i všichni účastníci konference očekávali. Bylo až neuvěřitelné, že se v Modre sešli všichni, kteří na Slovensku něco znamenají v oboru logistiky a dopravy, zástupci státních úřadů, akademické sféry, odborníci, manažeři, podnikatelé, představitelé mezinárodních firem – a všichni společně hovořili o problémech slovenské logistiky. To je ostatně cílem každé konference SpeedCHAIN, přivést dohromady lidi, kteří na něčem pracují a jsou ochotni se s druhými o své zkušenosti a znalosti rozdělit.

Také letos podpoří SpeedCHAIN Slovakia řada významných partnerů a sponzorů…

Globální společnosti i významné domácí slovenské firmy vnímají stále více naléhavost právě těch otázek, které budou centrálním tématem letošního slovenského SpeedCHAINu. Proto přivítaly možnost tuto významnou akci podpořit jako partneři konference. Vždy znovu zdůrazňuji, že si nesmírně této podpory vážíme, vždyť bez ní by akci tohoto rozměru a významu nebylo možné uskutečnit. Všem partnerům proto patří opravdu velké poděkování.

Mohou se účastníci letos těšit také na galavečer?

Cílem společenské akce, kterou vrcholí první den konference, je samozřejmě přinést kvalitní společenskou zábavu po náročném dni plném práce. Ale současně je to příležitost, aby se lidé neformálně seznamovali, navazovali nové kontakty a vytvářeli prostor pro spolupráci na nejrůznějších úrovních. To bude také motivem letošního galavečera: spousta zábavy, která bude spojovat lidi. SpeedCHAIN Slovakia se tak stane zcela jedinečnou příležitostí, kdy se na jednom místě během jednoho večera setkají prakticky všichni, kteří na Slovensku i ve střední Evropě v logistice, dopravě a řadě dalších oborů něco znamenají.

Jak se lze na konferenci Speedchain Slovakia přihlásit nebo získat další informace?

Podrobnější informace jsou k dispozici na internetové adrese http://www.speedchain.sk/speedchain-slovakia/ , kde je také možné se zaregistrovat. Na této adrese se dozvíte vše o programu konference, o odbornících, kteří se s vámi podělí o své znalosti a zkušenosti i řadu dalších praktických údajů o účasti na SpeedCHAIN Slovakia.

LN


SPEEDCHAIN SLOVAKIA

Termín konání: 1. a 2. června 2017

Zahájení konference: 12.30 hodin

Místo konání konference: Hotel Zochova chata****, Piesok 4015/B7, Modra, PSČ 900 01


3.4.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.