• LogisticNEWS
    O čem se mluví

KUKA na online Hannover Messe 2021 prezentuje nonstop nová řešení a technologie budoucnosti

Zdroj: KUKA CEE GmbH, odštěpný závod

Výjimečný veletrh ve výjimečné době, takový je online veletrh Hannover Messe 2021 zaměřený na budoucnost automatizace. Společnost KUKA se na něm prezentuje řadou aktuálních témat o technologiích budoucnosti – od robotiky po digitální služby, od řešení a regulátorů až po software a inteligentní systémy.

„Pandemie akcelerovala řadu procesů: stáváme se rychlejšími, digitálnějšími a nacházíme nová řešení. To je přesně to, co KUKA představuje na virtuálním veletrhu v Hannoveru,“ řekl Peter Mohnen, generální ředitel společnosti KUKA group. „Technologie, jako je digitalizace, robotika a automatizace, nabízejí velké příležitosti do budoucna. Ve střednědobém horizontu vzroste poptávka po automatizačních řešeních. Zde doprovázíme naše zákazníky správnými technologiemi a řešeními,“ dodal.

Hvězdný host, nové produkty a začátek nové éry

Snadný přístup k robotice – to je ambiciózní cíl, který společnost KUKA sleduje, a proto první den veletrhu představila náhled s prvními prvky operačního systému budoucnosti, které se stanou součástí celého ekosystému. Cíl této „mise 2030“ je jednoduchá obsluha a intuitivní přístup k automatizačním řešením. Z dlouhodobého hlediska má být každý produkt KUKA vybaven novým operačním systémem, který stávajícím i novým zákazníkům umožní jejich snadnou obsluhu. Společnost tak vychází vstříc automatizaci i v průmyslových odvětvích, kde je v současné době málo robotů.

Novinářka Ranga Yogeshwarová, která se zaměřuje na vědu a techniku, byla hostem společnosti v den zahájení veletrhu v rámci panelové diskuze s vědci a vývojáři. Hovořila zejména o budoucnosti automatizace. Zájemci se mohou dozvědět více o všech nabídkách, událostech a tématech, včetně e-mobility, digitální transformace, nebo nových technologií pro nová odvětví v živém přenosu z Hannover Messe na speciálně vytvořené interaktivní platformě KUKA.

Odborníci společnosti KUKA budou hovořit o nejdůležitějších trendech, živě reportovat z klientských výrobních závodů a představovat nejnovější produkty KUKA. Finalisté ceny KUKA za inovaci představí na veletrhu své koncepty v rámci „Výzvy umělé inteligence“ – 15. dubna porota vybere vítěze této ceny, který bude odměněn částkou 20 000 EUR. Dr. Kristina Wagner, vedoucí korporátního výzkumu KUKA, je jednou ze tří nominovaných na cenu „Engineering Powerwoman Award“, která bude udělena 16. dubna na veletrhu v Hannoveru.

Veškeré informace o virtuálním stánku KUKA na Hannover Messe a platformě KUKA najdete na www.kuka-iimotion.com. Všechna vystoupení, videa a další materiály jsou průběžně ukládány, takže si je můžete po registraci přehrát kdykoliv.   

 

Zdroj: komunikační agentura Seteva

13.4.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies