• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Konference TAL 2021 hledá klíč k úspěšné digitalizaci logistiky

ilustrační foto

Zkušenosti z praxe, případové studie, nejnovější technologie a prostor pro setkání a diskuzi odborníků na poli výroby, logistiky a IT z oblasti evropského oboru automotive – to je konference Trends in Automotive Logistics (TAL), kterou 21. září pořádá v Plzni společnost Aimtec, letos ve spolupráci s IHK Regensburg a DTIHK.

 

Je správným řešením plná, nebo částečná automatizace?

Jak flexibilní má být korporátní IT standard?

Je třeba tvořit vizi, nebo hlavně nějak začít?

Jakou práci necháme vykonávat stroj a jakou svěříme člověku?

 

Při plánování i realizaci digitalizačních projektů musíme často vyvažovat dva protipóly řešení. Skrývá se klíč k úspěšné digitalizaci logistiky v nalezení té správné rovnováhy? Ale jak ji hledat? Své odpovědi přinesou řečníci letošního, již 21. ročníku konference TAL, tentokrát s podtitulem Going Digital: Where’s the Right Balance?

 

O významu digitální transformace, prediktivním managementu a inovativním přístupu k analytice toku EDI zpráv promluví řečníci ze SEAT:CODE. Dorazí Björn Karlsson, CEO Weland Solutions, a otevře rezonující téma automatizace ve stávajících závodech. Tolga Özkundakci z IAC Group představí výzvy a přínosy standardizace IT řešení v rozvětvené společnosti,“ přibližuje některé body programu Roman Žák, předseda představenstva Aimtec.

 

Těšíme se, že účastníkům přiblížíme náš pohled na převratné inovace v intralogistice,“ vysvětluje Michael Schneider, CEO idealworks, dceřiné společnosti BMW Group založené na konci roku 2020, která se na TALu představí jako jeden z hlavních partnerů. „Ukážeme například, jak ovlivňuje vývoj a implementaci AMR pokročilá fotorealistická simulace,“ láká Michael Schneider na svůj konferenční příspěvek. 

 

TAL jako každý rok není jen o know-how, ale i o společenském setkání. Kromě přednášek a představení partnerů je připravený nabitý doprovodný program. Svou knihu o inovacích v logistice na TALu představí Marco Prüglmeier, který během působení v BMW Group získal se svým týmem v roce 2019 prestižní logistickou cenu Deutscher Logistik-Preis. Nejen o logistice při fotografování cyklistů na Tour de France promluví fotografka Markéta Navrátilová. K večernímu networkingu zahraje Adrian T. Bell. A společnost Aimtec také oslaví své 25. narozeniny!

 

Konference TAL (Trends in Automotive Logistics) propojuje inspirativní řečníky z praxe i z akademické sféry s odborníky z výroby, logistiky a IT. Nabízí prostor pro diskuzi o aktuálních tématech v logistice, výrobě nebo integraci a představuje nové technologie, metody a prostředky z oblasti digitalizace.

 

TAL 2021 – Going Digital: Where’s the Right Balance?

Úterý, 21. září 2021 / 8:30 – 17:30 h + večerní networking
Parkhotel Plzeň (U Borského parku 31, 301 00 Plzeň)

Kompletní program je k dispozici na webových stránkách konference: https://www.talconference.com/program/.

 

Přednášky budou simultánně tlumočeny z/do češtiny, němčiny a angličtiny.

 

Hlavní partneři: idealworks, VertiFlex a Zebra Technologies.

 

Partneři konference: Asprova, Bayern Innovativ, Beratungsbüro Oberpfalz, Deloitte, DESSEQ, Emprover, Jihočeská hospodářská komora, LINTECH, Plzeňský kraj, SKLAD (Spolek Kompetentních Logistiků a Dodavatelů) a STILL.

 

Mediální partneři: AIMagazine, Automa, IT Systems, Logistika, Reliant Group a Systémy Logistiky.

 

Aimtec

Jsme průvodci výrobních a logistických firem při digitální transformaci. Naše řešení integrujeme společně s nejnovějšími technologiemi do jednoho funkčního celku tak, aby digitalizace byla skutečným přínosem.

aimtecglobal.com

2.9.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies