• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Kiekert Přelouč: Inovacemi reaguje na celosvětové trendy

kiekert

Kiekert AG, technologický lídr automobilového průmyslu v oblasti zamykacích technologií, nadále pokračuje v rozšiřování svého českého vývojového a výrobního centra v Přelouči.

V uplynulých deseti letech Kiekert Česká republika proinvestoval 4 mld. Kč do největšího závodu na výrobu zamykacích systémů na světě. Zároveň dodal 350 mil. výrobků a zdvojnásobil počet zaměstnanců na aktuálních 2600.

Tyto kroky vedly k navýšení výrobní kapacity v české továrně na 50 milionů zamykacích systémů vyrobených v letošním roce. Pobočka společnosti Kiekert v Přelouči dosáhla nárůstu tržeb od roku 2013 o 30 % a růst se očekává i v dalších letech.

Dnes má Kiekert 35% podíl na trhu v Evropě a dodává výrobky více než 60 automobilkám po celém světě. V české pobočce pracuje přes 2 600 zaměstnanců, kteří se zaměřují na vývoj a výrobu produktů splňujících nejnovější požadavky trhu.

„Budeme pokračovat v naší cestě inovací, abychom mohli splnit rostoucí potřeby našich zákazníků v oblastech komfortu, efektivity a bezpečnosti“,řekl Petr Kuchyňa, výrobní ředitel Kiekert Česká republika.

„Společně s dalšími závody v rámci skupiny Kiekert vyvíjíme a zavádíme inovace, které jsou naší odpovědí na megatrendy automobilového trhu.“

Nedávné technologické novinky společnosti Kiekert zahrnují aplikace E-Latch, LED-Latch a i-protect.

 

S technologií E-Latch od společnosti Kiekert se dveře automobilu automaticky otevírají pouhým dotykem rukou na karoserii. Nižší otevírací síla a vzhled dveřní kliky společně nabízí nový designový prvek s vyšší úrovní pohodlí. Elektronické zámky jsou kompaktnější, obsahují méně součástek a váží méně než současné zamykací systémy.

 

E-Latch

 

LED-Latch od společnosti Kiekert poskytuje bezpečnostní prvky stejně jako nové možnosti designu. Integrovaná LED dioda v zámku zvyšuje bezpečnost na silnici tím, že je ve tmě dobře viditelná po celou dobu otevírání dveří na rozdíl od současného řešení. Volba barvy a jasu může být přizpůsobena individuálním potřebám zákazníka.

 

LED-Latch

 

I-protect od firmy Kiekert zabraňuje dveřím automobilu, aby neúmyslně narazila do okolo stojících vozidel nebo jiných překážek a přispívá k ještě větší bezpečnosti a komfortu v dopravních situacích. Systém i-protect obsahuje senzory detekující okolní vozidla či překážky a inovativní brzdový dveřní systém, které společně zabrání nárazu do okolních objektů.

 

I-protect

 

 

 

11.9.2016

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.