• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Každý dobrý hrdina potřebuje štít ...

ilustrační foto

Není nám to jedno, chceme pomáhat. V boji proti nákaze COVID-19 se sdružením firem agroup: Authentica s.r.o., GRD servis s.r.o. a chráněná dílna Craftwork s.r.o. rozhodlo zapojit své výrobní možnosti a pomáhat všem hrdinům. Během krátké doby sdružení vyvinulo efektivní, jednoduchou, a především účinnou pomůcku na ochranu tvou i tvého okolí.
Rouška je základ. To už víme. Chraň sebe i své blízké, jak nejlépe to jde!
Chceme pomoci tam, kde je to nejvíce potřeba, a máme pro vás ochranný obličejový štít. Víme, že všeho je nedostatek, a proto jsme se snažili najít výrobek, který jsme schopni sami vyrobit, a zároveň pomoci. Společně jsme několik dní ladili to nejoptimálnější, a to s ohledem na množství, které jsme schopni zvládnout, i na cenu tak, aby byl výrobek co nejdostupnější a mohl být vyráběn ve velkém množství.
 

Ačkoli sami vlastníme farmu 3D tiskáren, rozhodli jsme se jít jinou cestou, protože je ekonomicky efektivnější. V kratší době jsme schopni vyrobit výrazně větší množství štítů než při využití 3D tisku.

Naše kapacita je v současnosti až 15.000 ks denně, dle dostupnosti vstupních materiálů. Jedeme na doraz, na výrobě a balení se podílíme všichni, lidé z výroby, chráněné dílny i lidé z kanceláře. Snažíme se o maximálně možné hygienické balení, štít dodáváme vč. ochranné fólie, která se strhává až před použitím.

10 % naší kapacity půjde zdarma do nemocnic a všem, kteří jsou v prví linii, vč. IZS.

Protože nemáme e-shop, který zvládne bezproblémový provoz, spojili jsme se s našim klientem, který nám zdarma nabídnul svoji platformu. Díky moc Waterdropu.

 

Zdroj: Tým AUTHENTICA, GRD servis, CRAFTWORK

26.3.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies