• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Kühne + Nagel a Edgewell vytvoří stovky pracovních míst

ilustrační foto

V novém skladovacím a distribučním centru společnosti Kühne + Nagel v Modlanech u Teplic najdou již za 6 měsíců práci desítky lidí. Společnost bude poskytovat logistické služby pro americký Edgewell, výrobce a distributora produktů osobní hygieny. Stavba byla zahájena položením základního kamene a předáním daru Dětskému domovu Tuchlov.

Výstavbu logistického centra o rozloze 16 000 m² zahájil symbolický výkop za laskavé účasti senátora a primátora města Teplic Jaroslava Kubery, starostky obce Modlany Stanislavy Kondrlové, starosty města Krupka PhDr. Ing. Zdeňka Matouše Ph.D., MBA a dalších významných hostů Ústeckého kraje.

Kromě tradičních služeb naskladňování, vyskladňování a řízení skladu bude Kühne + Nagel poskytovat i přidanou hodnotu: balení a přebalování zboží, přelepování etiket, výrobu prodejních display materiálů pro obchody či nezbytnou komunikaci s evropskými retailovými zákazníky firmy Edgewell. Společnost bude dále zodpovědná za dosahování vysoké provozní efektivity skladů a optimalizaci distribuce milionů produktů ročně z Teplic do velké části Evropy.

„Těšíme se na nové centrum i proto, že nabídneme práci desítkám lidí,“ vysvětluje generální ředitel Kühne + Nagel ČR Ing. Pavel Šepák. „Kühne + Nagel poskytuje logistické služby v Česku již 25 let a naši zaměstnanci u nás pracují většinou mnoho roků. Osobně jsem velmi rád, že jsme pro naše největší české distribuční centrum vybrali právě Ústecký kraj,“ dodává Ing. Pavel Šepák.

Kühne + Nagel plánuje obsadit v první fázi projektu zatím 60 - 70 pracovních pozic jak do administrativy, tak vedoucích provozů, ale převážnou část týmu budou tvořit operátoři, skladníci a řidiči vysokozdvižných vozíků.

„Položení základního kamene představuje významnou událost pro Edgewell i pro náš další rozvoj," sděluje Volker Ehrhardt, Plant Director Edgewell. „Jde o důkaz naší snahy, pracovního nasazení, trvalého zlepšování kvality, zvýšení dostupnosti produktů a zlepšování on-time dodávek pro naše zákazníky,“ upřesňuje Volker Ehrhardt.

Šek na šedesát tisíc korun předali řediteli Dětského domova v Tuchlově Mgr. Bc. Janu Blažkovi zástupci všech tří společností: Ing. Pavel Šepák, generální ředitel Kühne + Nagel ČR, Helena Suková, vedoucí personálního oddělení za Edgewell a Hendrik Jung, Senior Business Development Manager za CTPark Teplice, kde se sklady nacházejí.

Zdroj: Kühne + Nagel

5.10.2016

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.