• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Jiří Kladiva končí ve funkci šéfredaktora SSL Expresů a Zpravodajů

Jiří Kladiva

K poslednímu červnu 2020, na vlastní žádost a především ze zdravotních důvodů, končí svoji práci otec-zakladatel, první výkonný ředitel a poté dlouholetý šéfredaktor informačních bulletinů SSL Expres a Zpravodaj Ing. Jiří Kladiva, CSc.. V 90. letech rovněž zakládal Dopravní noviny, kam pravidelně přispíval do sloupku „Co se událo v dopravě“. Pan Jiří Kladiva byl také čestným členem Svazu spedice a logistiky.

Současné Představenstvo SSL mu poděkovalo za přínos českému zasílatelství, spolkovému životu a za informace, které pro SSL nesmírně pilně roky sbíral.

 

Vyjádření SSL o budoucí podobě svazových bulletinů

Již na červnovém Představenstvu jsme rozhodli, že měsíční periodicitu Zpravodaje a jeho rozsah zachováme. Dojde zřejmě k drobnějšímu posunu v obsahu, rádi bychom se více přiblížili rekapitulačnímu charakteru sloupků v DN a více se koncentrovali na vybrané nosné téma. Velkou změnu prodělá Expres. Na základě vašich kladných ohlasů na krátké, četné (i denní) informace, které jsme pro vás vybírali v době epidemických omezení, opustíme týdenní a poněkud méně čtivý typ původního Expresu a budeme vám posílat stručnější info s případným odkazem na zdroj, kde bude pro zájemce k dohledání více. Z těchto důvodů přestaneme Expresy číslovat, jejich rozlišením bude krátký název a datum vydání. Jak Zpravodaje, tak i Expresy budou samozřejmě ukládány a k dispozici na našich webových stránkách www.svazspedice.cz. Doufáme, že vás tato změna nezaskočí a že si na nový styl informování brzy zvyknete a vezmete ho za svůj. Děkujeme za pochopení a za případné připomínky či další nápady, jak přizpůsobit naše "tiskoviny" třetí dekádě 21. století.

 

Zdroj: Svaz spedice a logistiky ČR
 

2.7.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies